Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja nienawidzę okolic pierwszego listopada. Najgorszy czas dla kogoś, kto nie jest #!$%@? gimbusem i stulejarzem. Jazda autem to po prostu masakra. #!$%@? debile, którzy mają auto tylko po to, aby 2-3 razy do roku wyjechać właśnie uruchamiają swoje daewoo tico albo lanosa i zatruwają życie uczciwym ludziom. No #!$%@? ludzie, #!$%@? się w łeb- jak ma wam auto stać cały rok to zamówcie te kilka razy taksówkę- wyjdzie taniej i lepiej. Ale nie, typowy polak-robak musi pokazać, że go stać na fiata uno sprzed 3 dekad! A później za takim śmieciem jedziesz godzinę, bo oczywiście w polszy 2 pasy to #!$%@? autostrada co najmniej... I #!$%@?, że auto masz szybkie, skoro ruch taki, że szpilki nie wciśniesz, musisz stać #!$%@?... #!$%@? brak mi słów na wyrażenie tego, co się #!$%@? w tym kraju na drogach teraz. Do tego jak taki dziadek czy inna grażynka zobaczą lepsze auto to muszą od razu sprawić, żeby #!$%@? złodziej w takim aucie musiał się #!$%@?ć. Bo tak, jak nie jeżdżę 20. letnim wrakiem to wiadomo, że okradam uczciwie pracujących na socjalu sebixów...
#!$%@?ę, nie wsiadam do auta dopóki ten cały #!$%@? burdel się nie skończy...
#gorzkiezale #polskiedrogi #motoryzacja #sebix #januszemotoryzacji #zal #cmentarze
  • 81
  • Odpowiedz
@kekemot widziałem wczoraj na A4 kilku takich mistrzuff kierownicy, którzy nie potrafią zrozumieć, że w tym okresie tych na drogach wzrasta o 200% i pomimo posiadania auta, które pojedzie 220km/h, tym razem trzeba karnie jechac posrod innych te 130-140, bo po prostu ruch jest duży i na obu pasach będzie sznur aut. Taka napalona niekumata #!$%@? siada innym na zderzaku, mruga, wyprzedza pasem awaryjnym tylko po to, żeby za chwilę jechać za
  • Odpowiedz
o rok chodziłem z mamą, bratem albo z kimś znajomym i wspominaliśmy naszych zmarłych. spacer, rozmowa, kontemplacja. zero #!$%@? o autach typie, to jest chore....


@KwadratowyPomidor2: trochę nie po polsku napisałeś, więc nie wiem o co chodzi. Fajnie jest tak sobie pójść jak mówisz, ale byłem w pracy a przez te wszystkie komplikacje mocno wydłużył mi się czas i parę razy ostro się spociłem będąc przez jakiegoś pacana o krok od
  • Odpowiedz
Nie potraficie czytać ze zrozumieniem, bo doczepiliście się nieistotnego fragmentu jego wypowiedzi, a nie sensu całości.

Idźcie wypucować kołpaki w swoich matizach, zamiast brać się za serious business jakim jest dla Was mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StarsThief: niestety Polska i jeśli masz trochę lepiej to ludzie się doczepią jak @IlluminateEliminate.
  • Odpowiedz
Ja zawsze wyciągam z garazu gruza i pod cmentarzem parkuje bardzo blisko przy drogich furach. Niech się #!$%@? męczy przy wsiadaniu


@szaremyszki: gratuluję. Aczkolwiek ja nie jeżdżę po cmentarzach autem.
  • Odpowiedz
@lapine_cretine: nie siadam na zderzaku prawie nigdy, nie wyprzedzam pasem awaryjnym i po Polsce nie jeżdżę z jakimiś ogromnymi prędkościami, bo szanuje swoje życie. Zbyt wiele razy jakiś janusz mi wyjechał na lewy niespodziewanie i tuż przed maskę. Mój wpis bardziej tyczy się okolic miast i samych miast, przez które i po których nie jeżdżę szybko, jednak jazda 30 km/h po 2 pasmowej drodze trochę irytuję, co nie qmplu? ( ͡
  • Odpowiedz
niestety Polska i jeśli masz trochę lepiej to ludzie się doczepią jak


@kekemot: Ty wlasnie przyczepiles sie, ze ktos ma gorzej - lanos, tico, uno... A JA MUSZE DO PRACY DOJECHAC xD

Niech plebs siedzi w domu i najlepiej zdechnie, nie? Bo przeciez zamykajac im drzwi na klucz nie dasz zasilku ZA TWOJE PIENIADZE xD

Brak slow... Ale dziekuje. Dzieki takim wpisom mam pod nimi dobra liste osob do dodania na
  • Odpowiedz