Wpis z mikrobloga

@Hooke: ktosmi wyjasnie pod jakim paragrafem facebook dokonuje samosądów i cenzury? w USA jak by prywatna firma dokonywała bezprawnej dyskryminacji to by beknęła olbrzymie kary finansowe poszkodowanym.
@plumkajacy_kalafior: Możesz być pewien, że FB robi to zgodnie ze swoim regulaminem, który z kolei jest zgodny z prawem obowiązującym w danym kraju. Najlepsze co można zrobić to nie korzystać z tego szajsu. Ale jak nie korzystać, jak wczoraj chciałem zamówić pizzę i okazało się, że pizzeria nie opłaciła domeny. Jakoś znalazłem numer w archiwum połączeń i w końcu zamówiłem. Gościowi co ją przywiózł powiedziałem, że im strona padła, na co
@TajemniczyDonPedro: Nie analizowałem tego regulaminu szczegółowo, bo niem mam tam konta, ale przecież wystarczy taki zapis: "W przypadku naruszenia przez użytkownika litery lub ducha niniejszego Oświadczenia albo narażenia nas na ryzyko odpowiedzialności prawnej w inny sposób zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania udostępniania użytkownikowi całości lub części usług serwisu Facebook."

Narazisz Ducha i po ptakach.