Wpis z mikrobloga

Buhahaha to zdecyduj się, 500+ jest ulgą podatkową czy świadczeniem socjalnym? Twój mózg może nie ogarniać, ale wbrew pozorom to bardzo istotna różnica prymitywie.


@xxvv: A gdzie ja niby pajacu napisałem że to socjał?
  • Odpowiedz
@erbo: > Z podatków głąbie?

To napisz te twoje nowe podatki i ile z nich będzie pieniędzy. Nie starczy nawet na połowę kosztów pincet plusa. Odpowiedź jest prostsza skąd się póki co biorą na to pieniądze, ale jesteś tak głupi że jej nie znasz.
  • Odpowiedz
Podążając dalej twoją logiką, skoro 500+ to zwrot podatku to po co najpierw ten podatek zabierać, hę? Żeby ładnie brzmiało to w mediach i słupki poparcia się zgadzały?:)


@xxvv: Bo podatek VAT płacą wszyscy a zwrot jest tylko dla tych którzy mają dzieci? Serio jesteś tak ograniczony że tego nie ogarniasz?
  • Odpowiedz
Skoro wskaźnik nie podskoczy to po co rozdawać?


@xxvv: Skąd wiesz że nie podskoczy i jakie to ma znaczenie czy podskoczy czy nie?
To że nie spadnie też jest pozytywem.
  • Odpowiedz
To czym jest jak nie wsparciem socjalnym?


@xxvv: Nie zadawaj kolejnych pytań, tylko odpowiedz gdzie tak niby napisałem pajacu, albo zamilcz.
  • Odpowiedz
@erbo: > Bo podatek VAT płacą wszyscy a zwrot jest tylko dla tych którzy mają dzieci? Serio jesteś tak ograniczony że tego nie ogarniasz?

Jesteś głupszy niż myślałem :D O czym ty w ogóle piszesz, jaki zwrot podatku VAT? Co ma piernik do wiatraka?
  • Odpowiedz
To napisz te twoje nowe podatki i ile z nich będzie pieniędzy.


@xxvv: A gdzie ja napisałem o jakiś nowych podatkach prymitywie?
Pisałem że to jest zwrot obecnych podatków.
  • Odpowiedz
Jesteś głupszy niż myślałem :D O czym ty w ogóle piszesz, jaki zwrot podatku VAT? Co ma piernik do wiatraka?


@xxvv: Jak tego nie rozumiesz, to nie moja wina, idź do szkoły i naucz sie czytać.
  • Odpowiedz
@erbo: > Skąd wiesz że nie podskoczy i jakie to ma znaczenie czy podskoczy czy nie?
To że nie spadnie też jest pozytywem.

Ja #!$%@?ę. Skoro wskaźnik nie podskoczy, to po co jest 500+? Znowu się zaorałeś i sobie zaprzeczyłeś.
  • Odpowiedz
@erbo: Zresztą jesteś na tyle niedoinformowany, że uważasz że 500+ jest finansowane wyłącznie z podatków. Otóż nie dziecko, Polska zadłuża się w jeszcze większym tempie dzięki temu programowi który nie przyniesie żadnych większych korzyści.
  • Odpowiedz
@xxvv:
Udowodnić?
Samo rozmawianie z kimś kto ma zwidy i widzi rzeczy których nigdy nie napisałem, jest nie możliwe.
Ty nie rozumiesz zdań po polsku, a gdzie tu mowa o rozumieniu dowodów. xD
  • Odpowiedz
W którym miejscu mam "zwidy"


@xxvv: W tych w których napisałem żebyś zacytował mi bzdury które napisałeś że napisałem.
  • Odpowiedz
To napisz te twoje nowe podatki i ile z nich będzie pieniędzy.


@xxvv: A gdzie ja napisałem o jakiś nowych podatkach prymitywie?

Pisałem że to jest zwrot obecnych podatków.


Proszę bardzo:

Powiedz mi jeszcze głąbie skąd rząd wytrzaśnie 20+mld extra rocznie na twoje programy.


@xxvv: Z podatków głąbie? Bo ten program to jest de facto zwrot podatku? xD
  • Odpowiedz