Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu było znalezisko na głównej z #szeryf na wjeździe na A4 w #katowice. Mowa o tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=uCc-S94t018 nie mogę znaleźć znaleziska. Postanowiłem przesłać nagranie do Wydział Ruchu Drogowego w Katowicach. Sprawa została skierowana do Komendy Miejskiej w Katowicach. Teraz czekam co na to komenda miejska. Mam nadzieję że Janusze zostaną ukarani. Policja przesłała mi także pełne dane właścicieli samochodów (ustalili tylko Mercedesa i Passata, Peugeota nie mogli rozczytać) wraz z numerem pesel i adresem zamieszkania.
#polskiedrogi
źródło: comment_1s71h4txaiXUSj4shYDYnPZkEhrCZdcx.jpg
  • 7
@MichalQ20: hej, dla pana z Peugeota też będzie nagroda:

"Czy pojazd o numerze rejestracyjnym SK377HJ posiadał ubezpieczenie OC w ruchu krajowym na dzień 04/11/2016?"

Polisa: K5010246001

Dla pojazdu: PEUGEOT 307 COUPE-CABRIO 1.6

Zakład odpowiedzialny: LINK4 TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

Adres: Postępu 15, 02-676 Warszawa

mógłbyś dosłać Policji ten numer?
@Dzyszla: w KMP Katowice mają takie sprzęty że nie dziwi mnie to że czegoś mogą nie widzieć. Zresztą cała organizacja IT jest tak do dupy że szkoda gadać.
Jakbym musiał być tam sprzętowcem to chyba bym się powiesił. Ich systemy IT też wyglądają podobnie - protokół zeznań piszą w OpenOffice a w celu nadania numeru sprawy dzwonią do innej osoby, sprzęt to randomowe konsumenckie laptopy (bez stacji dokującej, zewnętrznego monitora i