Wpis z mikrobloga

ADAM BODNAR POPIERA KURIOZALNY, POWTARZAM KURIOZALNY RAPORT O POLSCE

Dzisiaj w #skrotwiadomosci

- Beata podała rękę jakimś premierom
- Trumienkowe przeszło
- Amerykanie będą stacjonować w Polsce
- Ale będą też wybierać prezydenta jaka ta Hillary #!$%@?
- Strzałki, strzałki, powiązania z Szoroszem, więcej strzałek
- Jeśli myślicie że było za mało strzałek to jesteście #!$%@? w błędzie mamy do #!$%@? strzałek

Dzisiejsze wydanie poprowadzi pierwsza redaktor Danuta Holecka, to może zwiastować tylko dużą dawkę politycznej radiacji.

NA ŁOTWIE O WSPÓŁPRACY Z CHINAMI POLSKĘ REPREZENTUJE NA ŁOTWIE BEATA SZYDŁO I UDAJE ŻE MA JAKIŚ POMYSŁ NA POLSKĘ.
Produkcja. Współpraca. Masturbacja. Beatka spotkała się z licznymi premierami. Chin. Chorwacji. Łotwy, Serbii. Jaka ona światowa. Polsce zależy przede wszystkim na rozwiązaniach komunikacyjnych, transportowych, morskich, kolejowych. Polska jest taka zajebista teraz. Ziomek z Chin był w Polsce pół roku temu i było fajnie. Polska jest taka fajna. Będziemy tacy fajni z Chinami. Dudełe mówił pół roku temu że będziemy bramą do Europy. Jest taki fajny.

_____________

GDZIE BĘDĄ STACJONOWAĆ AMERYKANIE
tam gdzie rosną poziomki
"Nie będziemy musieli przeżywać goryczy klęski ani goryczy porzucenia naszych sojuszy. Będziemy razem z armią amerykańską, francuską i z tymi Niemcami co będą na Litwie." śpiewa Antoni.

Jezu Antoś, żebyś ty wiedział jaką ja przeżywam gorycz klęski i porzucenia naszych sojuszy jak widzę twoją twarz na ekanie.

____________

KOLEJNA ODSŁONA SPORU O TRYBUNAŁ POLITYCY OPOZYCJI TOTALNIE SKRYTYKOWALI ZMIANY. #!$%@? #!$%@? CZY ONI NIE WIEDZĄ ŻE ZALEŻY NAM NA #!$%@? ZGODZIE KWIK ŚWINI ODRYWANYCH OD KORYTA
Kukiz znowu udaje że jest opozycją, bo już im się znudził Trybunał Konstytucyjny. Okazuje się że praworządność nie pozwala wprowadzać swoich gównoreform. Tylko JOWy, a nie czekaj to nie okres przedwyborczy xD

Projekt naszej ustawy jest dobrą zmianą bo eeee, bo nie będą orzekać powyżej 70 roku życia a jak wiadomo potem to już chyba tylko demencja

(ekhem, Jarosław Kaczyński, rocznik 1949)

Albo te, no oświadczenia majątkowe i w ogóle to prezes będzie inaczej wybierany, czyli dobrze. My chcemy tylko żeby trybunał wrócił do normalnego orzekania, czyli żeby pozwalał nam #!$%@?ć Rzeczpospolitą ile tylko chcemy, komentują posłowie partii rządzącej. Na przykład
Naznaczony #1, Joachim Brudziński:

A nie tak jak ma to w wypadku prezesa TK prowadzenia działalności opozycyjnej


ciekawe czy chodzi o tego samego prezesa Trybunału Konstytucyjnego Andrzeja Rzeplińskiego, ojca Róży Rzeplińskiej, prezesa Stowarzyszenia 61 resztę już #!$%@? od #!$%@? znacie.

Projekt wskazuje że będzie zajebiście, bo Andrzej Rzepliński nie będzie brał udziału w wybieraniu swojego następcy, hahahaha mamy cię #!$%@?.

prof. Kamil Zaradkiewicz, zawsze #!$%@? śmieszne, no słuchamy co nam powiesz Kamilku

W poniedziałek albo wtorek znowu będziemy świadkami wojenki kiedy to zły Andrzej Rzepliński będzie zagrabiał sobie wpływy i znajdzie swojego nowego poplecznika, dlaczego nie mnie, starałem się senpai notice mee~


zaradkiewicz napawdę zachowuje się jak niestabilna laska z borderem po zerwaniu "jeśli ja nie mogę być twoim sędzią, to nikt nie będzie, pójdę do PiSu i tam będę kochana", pamiętajcie chłopcy i dziewczęta słowa matki: don't stick you dick in a crazy, nor trust them with judicial analysis

PO i .Nowoczesna są przeciwko wspaniałym zmianom wprowadzanym przez PiS, bo chcą mieć swojego prezesa reeeeee, a przecież prezes TK musi być nasz, czemu nie pozwalają, przecież to my mamy grabki reeeeee. Rzepliński nie dopuszcza do orzekania trzech sędziów. Kandydaci, wybór, forsowanie, jak na temat o który Polacy zupełnie nie dają #!$%@? to dużo uwagi poświęcają zagadnieniom wyboru prezesa, nie idąc na łatwiznę ani nie upraszczając tematu dla laików. Tak jakby zupełnie nie zależało im na jasnym wytłumaczeniu całego sporu, przedstawienia stanowisk z każdej strony i wyłożeniu zmian w tej ustawie.

a nie #!$%@? czekaj przecież to #tvpis xD

____________

KURIOZALNY RAPORT O POLSCE. POLSKĘ SZKALUJO ZA TK, ALE NIE TYLKO. ZA MAŁO ABORCJI U NAS, MSZ POWIEDZIAŁ ŻE #!$%@?Ć ALE RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH NIE CHCE PROWADZIĆ SPÓJNEJ POLITYKI ZAGRANICZNEJ, JUŻ MY CI #!$%@? ZNAJDZIEMY FUNDACJE CZORCIE TY

Zaczynamy od eksperta:

Ja się z tego śmieję, bo nigdy nie słyszałem żeby Komitet Praw Człowieka przy ONZ skrytykował inne prawdziwe dyktatury czy tam gdzie naprawdę się łamie prawa człowieka


Cóż, nikt nie oczekiwałby tego aby jakiś tam ekspert w Wiadomościach znał się na kompetencjach organu kontrolnego ONZ, bo przecież wtedy by wiedział czym się różni od organu pomocniczego ONZ jakim jest Komisja Praw Człowieka, a wtedy przez przypadek byłby zaznajomiony ze sprawami jakie rozpatrują oba te organy. I wiedziałby że np. Komitet kontroluje wszystkich i krytykuje też wszystkich którzy im się nie podobają. I mają fajne strony gdzie się dzielą tym co odkryją

Ale odchodzę od tematu. Pan ekspert sugeruje że prawa człowieka dzielimy na prawdziwe i te które są tylko tak na niby, i warto zwracać uwagę tylko na jedną kategorię. Te na niby, to jakieś tam bzdurki jak ograniczanie wolności słowa, chęć wsadzania lekarzy do pierdla za przeprowadzanie normalnych procedur czy forsowanie jedynej słusznej religii. Te prawdziwe, poważne dyktatury są o wiele bardziej nikczemne i to one naprawdę łamią prawdziwe prawa człowieka. Na przykład skok na OFE czy coś #!$%@? nie wiem nie jestem ekspertem.

Raport ma dziewięć stron i kilkadziesiąt zapisów. Wyciągnijmy więc te które nam pasują i okrzyczmy je że są oburzające, nie tłumacząc dlaczego

Komitet #!$%@? się do karania za nazwę "polskie obozy śmierci"

#!$%@? się że w Polsce aborcja jest za słabo dostępna

I że za słabo reagujemy na mowę nienawiści i przestępstwa na tle rasowym


Kretynizmu tych jednozdaniowych podsumowań bez uzasadnień nie będę nawet tłumaczył, kto ma rozumek ten sobie doczyta o co tak naprawdę chodziło. Bo ten materiał nie jest o szkalowaniu Polski za granicą przez jakieś tam pożal się boże ONZ. Ten materiał jest o #!$%@? Bodnarowi.

a nie, najpierw stanowisko MSZ, że #!$%@? sprzedaliśmy jakąś tam głodną śpiewkę czemu u nas jest #!$%@? i jesteśmy zawiedzeni że tego nie łyknęli

Wracając do Bodnara. JESZCZE PRZED OGŁOSZENIEM RAPORTU DZISIAJ ZAPOWIADAŁ GO ADAM BODNAR NA TWITTERZE. ZAPOWIADAŁ GO, BO WIEDZIAŁ ŻE SIĘ UKAŻE, SKĄD ON MÓGŁ TO WIEDZIEĆ JEŚLI NIE STĄD ŻE MIAŁ POWIĄZANIA

no nie wiem #!$%@?, one ukazują się cyklicznie i w środowiskach zainteresowanych tematem ich dokładny dzień i godzina ogłoszenia jest wiedzą powszechną?

Już po ogłoszeniu raportu na komentarz rzecznika też nie trzeba było długo czekać! Śmiał powiedzieć, cytuję:

Wierzę, że zostaną wypełnione rekomendacje wynikające z ogłoszonego w piątek przez Komitet Praw Człowieka ONZ raportu dotyczącego przestrzegania przez Polskę praw człowieka


O żesz ty #!$%@? jeden jak śmiesz wyciągać tak pochopne wnioski że będziemy cokolwiek wypełniać, naród Polski nie klęka przed nikim. Spokojnie, zaraz wypełnimy antenę twoimi powiązaniami

"ZAWRZAŁO W INTERNECIE, POJAWIŁO SIĘ SPORO INFORMACJI O ZWIĄZKACH ADAMA BODNARA Z TWÓRCAMI RAPORTU"

samo się pojawiło. samo przyszło i samo przypełzło na blat Marzenki która ostatnimi czasy fetyszyzuje się animowanymi strzałkami i wszędzie widzi powiązania. szkoda że braku powiązania między jej mózgiem a resztą ciała nie dostrzega

JAK SIĘ OKAZUJE WICEPRZEWODNICZĄCA KOMITETU PRAW CZŁOWIEKA ANJA SEIBERT, BODNAR I SEIBERT PISALI ARTYKUŁY DO TEJ SAMEJ KSIĄŻKI, POWTARZAM TEJ SAMEJ KSIĄŻKI

a wiecie że Jarosław Kaczyński, koprofilia i kanibalizm też mogą się znaleźć w tej samej książce, np. w tomie encyklopedii na literę K? a to świntuszek

OPINIĘ DO RAPOTU W SPRAWIE POLSKI TWORZYŁ NATOMIAST FLORIAN IRMINGER POPRZEZ MIĘDZYNARODOWĄ KOALICJĘ HUMAN RIGHTS HOUSE NETWORK ZWIĄZANY Z HELSIŃSKĄ FUNDACJĄ PRAW CZŁOWIEKA KTÓREJ DO UBIEGŁEGO ROKU ADAM BODNAR BYŁ WICESZEFEM. I WŁAŚNIE HELSIŃSKA FUNDACJA PRAW CZŁOWIEKA I AMNESTY INTERNATIONAL OPINIOWAŁY TEN RAPORT. AMNESTY INTERNATIONAL NA POCZĄTKU ZESZŁEGO ROKU PRZYGOTOWAŁA MANIFESTACJĘ
źródło: youtube.com/michalrachon NA KTÓREJ KRZYCZANO DUDA NA WAWEL-

[tu mógłby być żart o zwyczajnym podjeżdżaniu śmieciarki, ale mam w sobie resztki rozumu i godności i nie będę publikował w internecie żartów nawiązujących do przemocy urzędującego prezydenta RP. ale mogłem, dlatego zostawiam wam miejsce na opowiedzenie go sobie samego]

-ZDANIEM PUBLICYSTÓW AKTYWNOŚĆ ADAMA BODNARA W ZWIĄZKU Z RAPORTEM KOMITETU BUDZI SPORO WĄTPLIWOŚCI

używaj ad populum i wspominaj o publicystach tylko po to aby później pokazać zdanie Karnowskiego xD:

Nie pamiętam żeby pan rzecznik Bodnar poważnie interweniował tam gdzie zagrożone jest jakieś prawo ludzi którzy są od niego daleko ideowo. To jest rzecznik dla swoich, to jest rzecznik dla lewicy


coś dzisiaj sporo ekspertów w TVP którzy mają problemy ze słuchem, z pamięcią, następnym razem proponuję mech skalny zapytać o zdanie, mech pamięta i rozumie

Ale coś w tym może być. Ciekawe czy może ma to związek z tym że obecny rząd zdaje się nie ruchać w dupę ludzi którzy są mu zbliżeni ideowi i tym samym Rzecznik Praw Obywatelskich nie musi interweniować? Ale nie, nikt nigdy nie powiedział że najprostsze rozwiązania są najlepsze, lepiej #!$%@?ć siatkę powiązań i strzałek.

INACZEJ POSTĘPOWAŁO WIELU POPRZEDNIKÓW BODNARA, CHOĆBY TEN NO JANUSZ KOCHANOWSKI KTÓRY CHOĆ SAM BYŁ KONSERWATYSTOM TO TEN NO NIE BAŁ SIĘ INTERWENIOWAĆ W SPRAWACH INNYCH NIŻ BLISKIE IDEOWO, WYKONYWAŁ SWOJĄ PRACĘ I BRONIŁ GEJÓW NO PRZED GIERTYCHEM


ja #!$%@? nie wierzę w co ja widzę

plus, dobrze że znaleźli miejsce na wbicie szpili Giertychowi, miło wiedzieć że Jacek Kurski do tej pory nie pozbierał się po orce tysiąclecia

SĄ JEDNAK PROBLEMY W KTÓRE RZECZNIK ANGAŻUJE SIĘ CHĘTNIE. NIEDAWNO PROPONOWAŁ RODZINOM SMOLEŃSKIM ABY SKŁADAŁY ZAŻALENIA NA DECYZJE O EKSHUMACJACJI. NA DECYZJE NA KTÓRE ZAŻALENIA NIE PRZYSŁUGUJĄ, O CZYM JAKO PRAWNIK NA PEWNO DOBRZE WIE.

o #!$%@?

Pan Adam Bodnar podobnie jak sędzia Rzepliński jest bardzo aktywnym graczem na scenie politycznej a nie prawnikiem


Powiedział niezależny ekspert z Gazety Polskiej Codziennie. Troszkę mi się mieszają komunikaty, bo sekundę temu głos z offu powiedział że Bodnar jako prawnik na pewno o czymś wie.

RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH NIE ZAPROTESTOWAŁ PRZECIWKO WIELU NIESPRAWIEDLIWYM SFORMUŁOWANIOM ZAWARTYM W RAPORCIE KOMITETU PRZY ONZ, PRZECIWNIE ZALECIŁ WDROŻENIE JEGO ZALECEŃ. TRUDNO UWIERZYĆ ŻE ADAM BODNAR JEST NA PRZYKŁAD PRZECIWNIKIEM KARANIA ZA UŻYWANIE OKREŚLENIA POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE

o #!$%@?, ale tym razem powiedziane cicho, z nutą zdezorientowania i ekscytacji

Ja wiem że dla upolitycznionych dziennikarzy to może być szokujące, że są ludzie którzy mają odmienne zdanie. Ciekawe jest to, że dla zwolenników dobrej zmiany karanie za "używanie określenia POLSKIE OBOZY KONCENTRACYJNE" jest czymś naturalnym i oczywistym jak jabłka połączone z cynamonem, czymś co należy brać bezmyślnie i bez zastrzeżeń za pewnik.

Ale dobra, podsumowując Bodnara, wymieńmy wszystkie haki jakie dzielni dziennikarze śledczy znaleźli na niego:

Napisał artykuł do tej samej książki do którego pisała wiceprzewodnicząca Komitetu Praw Człowieka

Osoba która wydała opinię o Polsce ma bliżej niezidentyfikowane związki z poprzednim miejscem pracy Bodnara

Ludzie na proteście Amnesty International nawoływali do śmierci prezydenta, co prawda nie ma to żadnego związku z Adamem Bodnarem niezależnie w jaką propagandową otoczkę byśmy tego nie ubrali to jednak warto o tym wspomnieć, nie?

Jego poprzednik był lepszy

Jako prawnik powinien wiedzieć że protestowanie przeciwko ekshumacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej jest bezowocne bo PiS i tak będzie ruchał jak im się podoba.


Jest takie angielskie określenie na takie bajdurzenie, generalnie bez polskiego odpowiednika -
"grasping at straws", dmuchanie we słomki. W tej chwili TVP dmucha w nie tak mocno, że może warto rozważyć postawienie elektrowni wiatrowej na Woronicza?

Nie ma co, powiem że jeżeli to są jego jedyne brudy za uszami, to trafił nam się bardzo solidny Rzecznik Praw Obywatelskich, nic tylko szanować i wspierać w walce o wolną Polskę.

jeśli reporterzy wiadomości będą szukali kiedyś haków na mnie, to chyba tak dekadę temu byłem kiedyś na meczu piłki ręcznej, i osiem rzędów obok mnie siedział pan Jerzy Szmajdziński, znany lewacki polityk, który aby przejść do toalety musiał otrzeć się o moje spodnie. czekam na "Tajemnicze Związki Joza z Lewicą"

____________

DRAMAT W SZPITALU, PROKURATURA PROWADZI ŚLEDZTWO, MIĘDZY ŁÓŻKAMI RODZIŁA NA PODŁODZE. PAN DOBRY MINISTER WSZCZĄŁ ŚLEDZTWO.
Dziecko urodziło się martwe, więc powinni się cieszyć że nie trafili do sztumu za próbę aborcji.

Jeżeli tam faktycznie było tak źle jak jest opisywane, to nie ma lepszego słowa jak "skandal", "oburzenie", co do tego nie ma wątpliwości, ale nie chciałbym wypowiadać tych słów tak jak je przed chwilą wypowiedziałem, że skandal i oburzenie, dopóki dokładnie nie zbadam sprawy


No Konstańs, ty to zawsze erudyta byłeś.

____________

WSPARCIE DLA RODZIN. SEJM BEZ POPRAWEK PRZYJĄŁ TRUMIENKOWE. MATKI KTÓRE URODZĄ NA NIEPEŁNOSPRAWNE DZIECI BĘDĄ MOGŁY SIĘ POCIESZYĆ #!$%@? ŻYCIEM I CZTEREMA KAFLAMI

[historia chorego dziecka na dziś]

Ale zupełnym przypadkiem matka dziecka wygadała się że chory tam nie wiem Piotruś, potrzebuje rehabilitacji żeby mógł normalnie żyć, która kosztuje 100 zł za godzinę. Załóżmy hipotetycznie że minimum raz w tygodniu taką rehabilitację ma, to te cztery tysiące skończą się nim upłynie rok od urodzenia. Brawo, przedłużyliśmy życie umierającego chłopca o rok cierpień

i wy #!$%@? macie czelność mi pisać o nieczułości sformułowania "trumienkowe" podczas gdy ono idealnie pokazuje cynizm i obłudę wprowadzających tę ścierwoustawę

Senat nawet nie wprowadzał poprawek, taką zajebistą ustawę śmy wprowadzili. Czekamy tylko na podpis prezydenta

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, ciekawe czy pan prezydent ma coś lepszego do roboty niż podpisywanie ustaw

Ustawa przewiduje diagnostykę prenatalną i "wsparcie po porodzie". Konkretnie w #!$%@?. Do 18 roku życia będzie mogło korzystać z lekarza poza kolejnością. Ciekawe #!$%@? jak. Opozycja jest zła i niedobra dlatego krytykuje taką świetną ustawę. Brudziński wam powie. Dzisiaj dużo Brudzińskiego w mediach, powiem wam wybija się ten nasz Joaś.

OPOZYCJA SZKALUJE ALE JAK BYŁA PRZY WŁADZY TO NIC NIE ZAPROPONOWAŁA RODZICOM CHORYCH DZIECI-

wasza ustawa też nic nie proponuje rodzicom chorych dzieci już urodzonych, na razie oferujecie hajs nienarodzonym płodom, nie #!$%@?

-TO PIERWSZA TAKA USTAWA PO 1989 ROKU-

czyli zgadzamy się z tym że rząd PiSu odwołuje się do tradycji komunistycznych, uff, czasami przez przypadek szczerą prawdą walicie

-ZAUWAŻAJĄ KOMENTATORZY. Znowu. Liczba mnoga. Ad populum. Dzisiejszym ekspertem od polityki prorodzinnej i planowania rodziny jest Paweł Lisicki. Kiedyś gdy znajdowałem się w chwilach trudnych, w potrzebie myślałem: "Co na moim miejscu zrobiłby Jezus?". Teraz myślę o tym co zrobiłby Paweł Lisicki, ponieważ jest on interdyscyplinarnym telewizyjnym ekspertem który zna się na wszystkim. Co by zrobił? Pewnie założył jakieś #!$%@? czasopismo którego nikt normalny nie czyta, bo jest zbyt #!$%@? dla normalnych ludzi i zbyt normalne dla #!$%@?ów od Karnowskich.

Ci którzy nie mieli nic, mają teraz 4 tysiące, to jest na pewno postęp.


Dziękujemy panie redaktorze za wnikliwą analizę.

TRUMIENKOWE JEST KOLEJNYM WSPANIAŁYM POMYSŁEM WSPIERANIA POLSKICH RODZIN. JAK WYNIKA Z RAPORTU JAKIEJŚ TAM FIRMY DORADCZEJ DZIĘKI PROGRAMOWI 500+ NASZ KRAJ AWANSOWAŁ DO CZOŁÓWKI PAŃSTW UNII EUROPEJSKIEJ POD WZGLĘDEM WSPARCIA RODZINNEGO. WYPRZEDZAJĄ NAS TYLKO FRANCJA I AUSTRO-WĘGRY.

a tak, gdy nam to pasuje, to wtedy porównujemy się do innych państw w europie i pocieramy siurki jak to awansujemy w rankingach

_____________

UKRAIŃSCY HAKERZY UJAWNIAJĄ
[co?] KORESPONDENCJA DORADCY PUTINA. TO MOŻE WYWOŁAĆ TRZĘSIENIE ZIEMI

Pomnik ukraiński. W Moskwie. Święto na cześć wypędzenia Polaków z Kremla. Putinowska Rosja zawłaszczyła sobie Krym, teraz sobie przywłaszczyła świętego

czekaj co

Od Włodzimieza do Władimira, tak widzi to Rosja, Ukraina walczy

koleś w masce filmowego seryjnego zabójcy

zgaduję że to lepsze niż Guy Fawkes i remember remember fifth of november

Cały świat zobaczył skompromitowanego Surkova. "Zemsta?"

xD

Surkovleaks 2 opublikowano dzień po rozmowie prezydenta Ukrainy. "Przypadek?"

#!$%@? Marysia nie szarżuj tak z tymi pytaniami retorycznymi bo mnie ręka boli od stukania się w głowę


_____________

FUNDACJA CLINTONÓW ZŁAMAŁA PRAWO.
znowu nie użyli mojego nagłówka, do wyborów prezydenckich zostały trzy trzydziestosekundowe "newsy" szkalujące Clinton KOLEJNY SKANDAL Z UDZIAŁEM CLINTON, PRZYJĘLI MILION DOLARÓW OD URZĘDNIKÓW Z KATARU WBREW PRAWU, DALI MILION NA URODZINY BILLA CLINTONA, MĘŻA HILLARY CLINTON.
FUNDACJA ZAJMUJE SIĘ WALKĄ Z BIEDĄ I CHOROBAMI TRZECIEGO ŚWIATA. POWSTAŁA JAK BILL CLINTON PRZESTAŁ BYĆ PREZYDENTEM STANÓW ZJEDNOCZONYCH i tak to już jest cały news na dziś, dzień bez Hillary to dzień stracony.

____________

PROBLEMY Z UCHODŹCAMI W PARYŻU. W PARYŻU JUŻ NIE MA PROBLEMAMI Z UCHODŹCAMI, NO ALE PRZECIEŻ MOŻE BYĆ, W PRZYSZŁOŚCI.
Przetransportowano migrantów do specjalnych ośrodków. Usunięto ich z ulic Paryża. Ale to oczywiście za mało, powinno się zrównać Paryż z ziemią tak na zaś żeby nie mogli się tam osiedlać ponownie.

no dobra Joz, ale to była już trzydziesta migracja jakiej dokonały służby, to chyba dobrze że--

Jeżeli jest #!$%@? trzydziesta to po co niej znowu #!$%@?ć, skoro nic nowego nie wnosi, jak to jest news. Proszę jeszcze relację że we Włoszech dalej jest #!$%@? po trzęsieniu ziemi bo może nic się nie zmieniło przez weekend

____________

ZAMIESZKI W STOLICY INDONEZJI. BRUTALNY FINAŁ DEMONSTRACJI, POLICJA UŻYŁA GAZU ŁZAWIĄCEGO.

Ahok to pseudonim wysokiego polityka który szydził z Koranu mówiąc że muzułmanie nie mogą przyjaźnić się z chrześcijanami. Protestujący chcą wyprowadzić go z błędu, poprzez wyjście na ulicę i #!$%@? #!$%@? innowiercy przy wszystkich żeby dobitnie pokazać przyjaźń islamsko-chrześcijańską.

zauważyłem że reportarze TVP na temat rzeczy dziejących się gdzieś tam daleko za granicą są odrobinkę bardziej rzetelne, ciekawe czy to wynika z tego że jeszcze nie wyrżnęli ich tam, czy po prostu Sumlińskie-Rachonie-Kanie™ boją się tam pchać_

Indonezja jest najliczniejszym muzułmańskim krajem na świecie. Jest tam świeckie prawo, ale bluźnierstwo jest karane. Czekaj, czy ja przez moment przed chwilą powiedziałem że to może być rzetelny materiał?

Wyobraźmy sobie scenariusz, że w jakimś państwie, specjalnie nie powiem w jakim żeby było uniwersalnie w którym 90% obywateli jest wyznawcami chrześcijaństwa. Wysoko postawiony polityk jest muzułmaninem i mówi że w sumie w tej Biblii to #!$%@? są i że Polacy szkalują muz
Joz - ADAM BODNAR POPIERA KURIOZALNY, POWTARZAM KURIOZALNY RAPORT O POLSCE

Dzisiaj...

źródło: comment_Qb2IoT6voQMQaO3sMU7QjuosPzxaSWsK.jpg

Pobierz
  • 47
Dobra, ale póki szkalujecie kalafiora, co pochwalam i możecie robić pod każdym moim wątkiem, to podzielę się z wami przezabawnymi zrzutami ekranu jakie porobiłem w trakcie oglądania materiału, niektóre są naprawdę kopalnią memów.

Gdy jedyny argument przeciwko Rzecznikowi Praw Obywatelskich jaki umiesz znaleźć to "jego poprzednik gejów bronił"
Joz - Dobra, ale póki szkalujecie kalafiora, co pochwalam i możecie robić pod każdym ...

źródło: comment_h6im7UOcdCamdtmcUOjvUQaNIUbL8jnz.jpg

Pobierz
@W_732337: Na Trwam brakuje mi kontekstu, jakim jest to że na te bzdurki i ścierwa wypluwane przez TVP idą moje pieniądze z podatków i akcyzy. U Rydzyka pełna prywata, niech sobie mówią i pokazują co chcą, włącznie z modlitwami i wieczorną audycją z życzeniami urodzinowymi.