Wpis z mikrobloga

Cześć,
miało być rozdajo, więc jest rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótko, na temat:
Mamy do rozdania 20 naszych kubków. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zaplusować ten wpis. Plusy zbieramy do najbliższego czwartku, do godziny 20 :) Jedna osoba, może wygrać jeden kubek.

Jak będzie powyżej 1000 plusów, to dorzucamy do puli dodatkowy gadżet.
Jak będzie powyżej 2000 plusów, to do puli dorzucamy niespodziankę w postaci jednego z naszych produktów :)

Tego samego dnia ogłosimy wyniki losowania (losujemy za pomocą mirkorandom).


#myphone #rozdajo
myPhone - Cześć,
miało być rozdajo, więc jest rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Krótko, na tema...

źródło: comment_woOAxokYeUGfmqB79ENZyEzoELpEnSa8.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
@myPhone: Witam, Jestem chory... lekki katar... więc poproszę dwa telefony i kubek i gadżet a jak będzie powyżej 100+ to jeszcze jeden telefon... jeden może być wasz a drugi tej firmy z jabłkiem. Dziękuję i pozdrawiam.

  • Odpowiedz
@Ulvarin: Zastanawiamy się właśnie co ma być niespodzianką za 2000 plusów ;) Może zwrot mojego tabletu który jest na reklamacji od 15 października? Z większym szajsem się dawno nie spotkałem najpierw kamerka active cam z WiFi do której soft obsługujący wifi przestał działać i nie można było liczyć na żaden suport tylko marne tłumaczenia z infolinii że pracujecie nad tym później tablet kupiony dla ojca emeryta
  • Odpowiedz
W którym marnie działa wifi i nie działa hdmi wątpię że kubkiem to się naprawi. Niestety Polska firma straciliście zaufanie moje i moich znajomych to co sprzedajecie to chiński chłam
  • Odpowiedz
@myPhone: pracowałem w firmie, którą mało co swoimi zagrywkami nie #!$%@?ł wtedy jeszcze poltelkom, z resztą poltelkom wymordował w PL sporo firm w branży gsm swoim #!$%@?. Między innymi dzięki też inspirowaniu się moim byłym szefem i jego polityką wizerunkową firmy powstało teletorium. Znam te historie od podszewki.

Kutwy mają taka politykę, że kiedyś przyszli do mnie do sklepu i myśląc, że jestem pracownikiem proponowali mi #!$%@? mojego sklepu z centrum
  • Odpowiedz
@myPhone to ta słynna firma wciskająca chińskie telefony (które wcale nie są ich projektu, bo identyczne modele chinoli można kupić na ali) 300% drożej niż w chinach?
  • Odpowiedz
chce kupić smartfon myphone dla matuli do 300-350zł, warto? Nie warto kupiłem tablet dla ojca zepsuł się i od blisko miesiąca nie mam ani kasy ani sprzętu ani konkretnej informacji co dalej
  • Odpowiedz