Wpis z mikrobloga

Jak obalić system?

A ja rozumiem tych co biorą zasiłki! To czyste frajerstwo, robić i mieć tyle samo albo mniej (bo się wypruwa żyły), od tych, co nie robią nic! Zamiast potępiać "nierobów" - dołączmy do nich! Pomyślcie? Przecież kto będzie na nas pracował jak i my zostaniemy - czy to urzędnikami, czy (uczciwiej) beneficjentami opieki społecznej?! Jak to powtarza za Kisielewskim JKM, ustroje upadały nie dlatego, że były złe, ale że bankrutowały! Zagłódźmy bestię! Zostańmy lumpenproletariatem!

Konkludując: aby doprowadzić do bankructwa ten chory ustrój, należy przestać go karmić. Niech wszyscy więc zostaną albo "pracownikami" sfery budżetowej (którym się płaci z podatków - a przez to fikcja jest ich opodatkowywać, wszak podatki państwo ściąga z "prywaciarzy" i tych "zatrudnionych w sektorze gospodarki" - lol, co za neologizm. Pracują (w sensie ekonomicznym) tylko ci, co wytwarzają PKB, wszyscy inni albo rekreacyjnie machają łopata - jeśli nikt im za to nie płaci, albo służą - gdy pełnią służbę publiczną/pobierają kasę z budżetu), albo właśnie poszerzą grupę beneficjentów opieki socjalnej państwa!

Oto mój manifest! #!$%@?ć lewactwo!

Telestonoga

#4konserwy #takaprawda #heheszki #truestory
  • 5
@shutafucka: To też, ale obecnie w Polsce panami są ci, którzy biorą zasiłki, albo urzędasy za pieniądze reszty niewolników. Płacenie podatków gdzie indziej też jest dobrym pomysłem, ale im więcej ludzi będzie tymi "panami", to wtedy system nie wyrobi, bo będzie musiał więcej wydawać na socjal i urzędasów.