Wpis z mikrobloga

Mirki powiedzcie mi, jest w końcu jakiś fix na autoobracanie? Jak kupiłem, to myślałem że w miarę szybko to poprawią w aktualizacji, a teraz już zaczyna mnie drażnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Poza tym też macie "promowane aplikacje" jak otwieracie folder, które się nie ładują? Wydaje mi się, że to po którejś aktualizacji niedawno się pojawiło.
Edit: Jakby ktoś pytał. Android 5.1.1 LMY47V, MIUI Global 8.0 | Stabilna, 8.0.6.0(LHOMIDG)
#redminote3pro
  • 6
@silwek: Autoobracanie nie działa jak się robi ciemno np. przy zgaszonym świetle. Jakiś problem z automatyczną jasnością. To był znany problem jakieś 3 miesiące temu jak kupowałem.
A "promowane aplikacje", które się nie ładują są a dole ekranu jak otwierasz jakiś folder. Albo nie zauważyłem, albo po ostatniej aktualizacji się pojawiły.
@Mysliwy_: fakt, ale tylko w 1 folderze pojawiają mi się te promowane aplikacje (też wcześniej tego nie widziałem) - i również mi się nie wczytuje nic. Pewnie trzeba mieć konto xiaomi i być tam zalogowanym.
Co do autoobracania to nie wiem, mi działa normalnie, za to mam problem z kolorami diody powiadomień (nie wszystkie działają - biały, żółty np.), ale nigdzie na necie nikt czegoś takiego nie ma i nie wiem
@silwek: Akurat szukałem nowej przeglądarki, bo Mercury mi strasznie transfer zeżarł z jakiegoś powodu i sprzątając przy okazji znalazłem opcję wyłączenia tych promowanych. Pojawia się jak zmieniasz nazwę folderu.