Wpis z mikrobloga

@RobinSchudl: Niewiele da położenie się wcześniej jak potem godzinę się w łóżku przewracasz i budzisz nawet przed budzikiem. A jak jestem zostawiony samemu sobie to zawsze orbituję do kładzenia się spać koło 1-2 i wstawania 10-11. Wtedy takich problemów nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ignacy_Patzer: ja uważam że rano całkiem fajnie się funkcjonuje. Dużo energii, jasno się myśli. No ale fakt że trzeba normalną ilość godzin przespać.

Polecam wstać 1 stycznia wcześnie rano i przejść się na spacer, szczególnie jak ktoś w większym mieście mieszka. Klimaty postapo gwarantowane
  • Odpowiedz
Może się kiedyś uda znaleźć pracę na drugą zmianę albo tak 12-20


@Ignacy_Patzer: Najgorsza zmiana to 14 - 22 nic nie załatwisz, i cały dzień cię omija, żyjesz tylko jak jakiś kret w nocy. To straszliwie ryje banie. Najlepiej pracować od 7 do 15 i nawet z tym nie handlujcie.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy

>Może się kiedyś uda znaleźć pracę na drugą zmianę albo tak 12-20


@Ignacy_Patzer: Najgorsza zmiana to 14 - 22 nic nie załatwisz, i cały dzień cię omija, żyjesz tylko jak jakiś kret w nocy. To straszliwie ryje banie. Najlepiej pracować od 7 do 15 i nawet z tym nie handlujcie.


Dlaczego? Właśnie pracując 7-15 trudniej coś załatwić, bo większość urzędów, lekarzy pracuje w dzień często do 15:30-16:00. Pracując od 14
  • Odpowiedz