Wpis z mikrobloga

@Jelen_Maurycy: wiem, że stary temat ale to co udało mi się dostać łącznie z player.pl, chomikuj i dailymotion:

01. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. I.mp4
02. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. II.mp4
03. Kryminalne Gry - Zabójstwo Bosmana - cz. III.mp4
04. Kryminalne Gry - Złodzieje samochodów - cz. I.mp4
05. Kryminalne Gry - Złodzieje samochodów - cz. II.mp4
06. Kryminalne Gry - Handlarze narkotyków.mp4
07. Kryminalne
@ThorPL: prócz te odcinki z playera, które raczej powinny już zostać na stałe (miejmy nadzieje że nie usuną ich) to mam jeszcze z chomikuj, które widze że masz - prócz chyba jednego odcinka (Magdalenka). Mógłbyś mi, nawet tutaj napisać, które masz z dailymotion? Bo że tam są jakieś odcinki to nawet nie pomyslałem i raczej nie oglądałem :)

Po tym jak odszukalem pare odcinków z chomikuj odpuścilem już temat.
Odcinek Magdalenka to tak naprawdę

27. Kryminalne Gry - Antyterroryści.mp4

W niektórych przypadkach na chomikuj filmy są podpisane fantazją wrzucającego a nie prawdziwym tytułem.
Na dailymotion znalazłem taki kanał, skąd uzupełniłem część braków:
https://www.dailymotion.com/MixTvNo1

Szkoda, myślałem, że masz może coś więcej.

Ja pamiętam jak wiele lat temu oglądałem całą serię na player.pl i wtedy była tam większość odcinków, chociaż też nie wszystkie. Szkoda, że w międzyczasie usunęli.
@ThorPL: @Jelen_Maurycy:
Panowie czy dokopaliscie się do odcinka w spale ? Od 10 lat go szukam, dziś mnie naszło i z tego co widzę pozostaje białym krukiem. Jedyny urywek z tego odcinka znajduje sie w tytule Antyterroryści - Magdalenka. Ktos zapewne ma go na kasecie wideo, tylko kto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marek321: niestety moja lista sie nie powiekszyla od tego czasu ani o pozycję. Mi ten odcinek o Spale utkwil w pamieci i tez drugi, o płatnym cynglu, którego zlokalizowali i okazalo sie ze wraca do domu jakby pracował w biurze, normalnie żona, dzieci itp.
@dotdot: Temat rzeka. Ja kiedyś pisałem do TVN, to odpowiedzieli mi że nie posiadali praw/licencji do niektórych odcinków dlatego ich nie ma. Zostają jacyś fani którzy mają to na VHS.

Według mnie TOP1 dokument Policyjny ever w PL. Chętnie bym też obejrzał Detektywa z Rutkowskim, bo ponoć też były dobre jazdy ale już raczej dużo reżyserki.