Wpis z mikrobloga

Potrzebuję telefonu do 400zł max dla mojej mamy. Ma to być smartfon dla 60-latki. Nie ma wygórowanych wymagań. Ma robić zdjęcia w miarę, działać w miarę płynnie. Dobrze by było, żeby miał dobrą baterię. Służył będzie głównie do przeglądania internetu, przeglądnięcia skrzynki internetowej. Żadnych gier i ogólnie mało aplikacji będzie używanych. W grę wchodzi allegro jak i #zakupyzchin może być również używany w dobrym stanie.
#telefony #zakupy
  • 7
@Cieslus: Moim zdaniem jak smartphone dla "starszej" osoby to tylko Windows Phone. Dużo bardziej przejrzysty i prostszy w obsłudze niż android - ustawiasz wielkie kafle, dużą czcionkę i masz wszystko na głównym ekranie.
Ja kupiłem swojej Lumię 550 i jest bardzo zadowolona. Ekran rewelacyjny jak na tą półkę cenową, aparat bardzo przyzwoity, nic się nie tnie. Teraz chyba nawet za 350zł można kupić.
@danniello: czytałem test myPhone Fun 4 i ogólnie w teście go polecali. Pytanie jakie są opinie użytkowników....
@Tesseract: nie chce windowsa, wszystko będę musiał tłumaczyć ja, więc w grę wchodzi jedynie android
Dobrze by było, żeby miał te 2gb pamięci
@Cieslus: Jak uważasz, ale mówię z doświadczenia, bo już to przerabiałem. Też kupiłem smartphona z androidem, wszystko ładnie poustawiałem, wytłumaczyłem i jeszcze raz tłumaczyłem i jeszcze raz, a potem i tak ciągle problemy. A to ikony powywalane do kosza, a to cały pulpit usuniety, a to coś poprzestawiane, a to tryb samolotowy włączony itd, itp.
W końcu kupiłem Lumię, powiedziałem: "masz wszystko na pulpicie" i... problemów brak.