Wpis z mikrobloga

od kiedy w Opolu jest mniejszość niemiecka ?


@krakers12: Dokładnie 10% ludności opolskiego to mniejszość niemiecka, polecam użyć wiki przed zadawaniem głupich pytań xD
  • Odpowiedz
@erbo: > Dokładnie 10% ludności opolskiego to mniejszość niemiecka, polecam użyć wiki przed zadawaniem głupich pytań xD

@erbo: to, że nie rozróżniasz Opolskiego od Opola to mnie jakoś nie dziwi
  • Odpowiedz
@erbo: No 10 % woj . opolskiego ale nie Opola to przeważnie powiaty strzelecki , oleski itp.. I na dodatek te 10 % podpowiem ci że są to mieszkańcy wsi... Niemiecy mieszkańcy miast takich jak Nysa , Strzelce Opolskie , Opole itp. zostali przesiedleni..
  • Odpowiedz
to, że nie rozróżniasz Opolskiego od Opola to mnie jakoś nie dziwi


@stjimmy: To że udajesz że nie ogarniasz że pisząc nazwę miasta miałem na myśli całe województwo, też mnie nie dziwi.
  • Odpowiedz
No 10 % woj . opolskiego ale nie Opola


@krakers12: A gdzie ja pajacu napisałem że 10% Opola?
Napisałem jedynie ze w Opolu jest mniejszość niemiecka, a 10% opolskiego to Niemcy.
Polecam naukę czytania.
  • Odpowiedz
Wg Antonio OT jest do odpierania zagonów Specnazu, nie od szabru. Od szabru jest zwykły policjant, OT jest do wyższych celów.


@carry_on: Tutaj macie relacje z ćwiczeń OT (nieformalnych) z czerwca tego roku. Na ich podstawie można się zorientować czym będzie się mniej więcej zajmować OT.

http://www.defence24.pl/406015,strzelcy-na-cwiczeniu-10-brygady-kawalerii-pancernej-relacja

Ale neuropce kazali szczuć na OT, więc będzie dalej szczuć na OT. Jakiekolwiek argumenty nic w waszym zachowaniu nie zmienią.
  • Odpowiedz
teraz ty mi odpowiedz. W jaki sposób żołnierz ma odróżnić obywatelstwo osoby, która do niego strzela?


@TenebrosuS: szeregowy tego nie wie. Ale to sztab powinien wiedzieć przeciwko komu wysyła wojsko.
  • Odpowiedz