Wpis z mikrobloga

@neo_vir: jestem taksówkarzem i chyba w alternatywnej rzeczywistości funkcjonuje bo nigdy nikogo w #!$%@? nie zrobiłem, ba, nawet nie znam nikogo kto mógłby tak robić- może nie chcą sie chwalić- nie wiem. Moi kierowcy nigdy nie byli na sądach w korporacji za jakaś skargę... #!$%@? NIEBYWAŁE ze was wszystkich taksówki okradają a uber nigdy nic
@leeshay: nikt nie twierdzi, ze kogos #!$%@?. Mnie chciano #!$%@? a mam wsrod znajomych osoby #!$%@?... bo zawsze znajdzie sie kretyn, ktory jest #!$%@?. Uber nie #!$%@? bo nie ma jak... zasady korzystania sa przejrzyste i tyle.

Doskonale rozumiem, ze Twoja grupa zawodowa jest na ubera #!$%@?, natomiast nie rozumiem sposobu, w jaki dochodzicie swojego. Jebią Was nie uberowcy a Wasi szefowie, ktorzy nie nadazaja z rozwojem. Gdybym mial dobra appke
@neo_vir: nie wiem, czym wy jezdzicie, ale w korpo ktorej jezdze nawet za drobne uchybienia dowalaja kare pieniezna do wywalenia z sieci konczac

nawet byc wyrolowanym przez jakiegos janusza betona swiadczy to o waszej braku podstawowej wiedzy
@neo_vir: wiesz ze takie apki np moja korpo ma od 3 lat? Ma te same funkcje, ale miała je wcześniej. Nie ma rylko systemu podpięcia karty, ale chyba o to nie chodzi. Także z powodu innowacyjności lubi się ubera czy raczej z powodu tego ze jest tani? Ale #!$%@? jest tani nie przez to ze na siebie zarabia, ale pompuje miliony w marketing na tym rynku