Wpis z mikrobloga

12 312 - 126 = 12 186

Miało być spokojnie i delikatnie, ale @bynon miał problem z nogą, która go swędziała i skończyło się jazdą po naszych okolicznych górkach. Przez Wieliczkę nad Jezioro Dobczyckie, tam zameczek, potem Siercza, spotykamy @kiwacz, jedziemy z nim na Chorągwicę i trochę naokoło do domu. Wcześniej spotkaliśmy jakiegoś pająka bydlaka. Ktoś zna się na pająkach i wie co to za cudo?

Bardzo sympatyczny dzień, gorąco wręcz, całkiem nieźle szło na podjazdach. Dużo zdjęć, nawet fajne miejsca, jak zwykle jak to z #rowerowykrakow.

@Mortal84 musi do pracy, więc do #wroclaw jadę sam. W poniedziałek o 22 mam pociąg z Krk, a we wtorek o 3:30 jestem na Dworcu Głównym. Rano pewno nikt nie dołączy, bo komu by się chciało na #nightride, ale na powrocie może ktoś byłby chętny na #rower? Cała trasa ma trochę ponad 300km, ale na jakiś fragment zapraszam (np. ktoś z #legnica). Powrót pociągiem do Krk mam 18:35, więc najpóźniej o 18 chciałbym być na dworcu, żeby opędzlować jeszcze McD na szybko i zdążyć się wpakować do wagonu. Link do trasy tutaj i mapka w pierwszym komentarzu. @Dewastators Ty jak się na to zapatrujesz?

#100km (nr 113) #rowerowyrownik #rowerowywroclaw
Pobierz
źródło: comment_TPRDz59A0ZrxuEwrAiNDBtzLtuXwZdF6.jpg
  • 20
ja cię zamorduje tylko 30 km ode mnie i ja nic nie wiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dablju_: Napisz tutaj lub na PW gdzie mieszkasz, to dam Ci znać jak będę/będziemy tam jechać i się ustawimy.
@metaxy: ostatnio zaniedbałem rower, więc chętnie piszę się we wtorek wieczorem na kilka kilometrów na wylocie na Żórawinę.
Raz się żyje, a czasami trzeba być zdrowo pozytywnie #!$%@?ętym ( ͡° ͜ʖ ͡°), więc jeśli na dalszej trasie jesteś w stanie nadrobić stracony czas, to mogę Cię spowolnić w nocy o tej 3:30 dojeżdżając z Tobą dystans 0-30km do skrzyżowania z 94 koło Lutyni, skąd polecę z powrotem