Wpis z mikrobloga

@wetnosekoala Ja mam taką i styka. Ale jak bym miał kupować teraz, to zdecydowanie dopłaciłbym kilka złotych na g27 - głównie przez lepszą pracę skrzyni biegów i mniejszy hałas. Ale jak masz dobrą ofertę na g25, to bierz śmiało :).
Ponoć wiele mirków jeździ na dfgt, ale tutaj się już nie wypowiem, bo nie miałem jej w ręce.
@wetnosekoala: tylko jak ktos mowi, ze w szafie trzymal i nie jezdzil, to kupujesz kota w worku.. duzo kotow, w plastikowym pudelku w sumie. Nie wiadomo jak duzo tego kurzu nazbierala w srodku przez samo lezenie.
Jak znajdziesz oferte od kogos kto regularnie jezdzi to mozesz sie spodziewac, ze bedzie dzialac jak nalezy. Chyba, ze ktos driftowal, to moze byc styrana zyciem, ale przynajmniej nie bedzie zakurzona.
@iso9001 czuje ze największą przyjemnośc będę czerpał że zmiany biegów bo akurat z tym mi się kojarzą prawdziwe auta, więc kupowanie bez sprzęgła i skrzyni to już nie będzie funu.

@skethoo może odloze sobie na thrustmaster t300 i potem dokupie resztę gadżetów ale zajmie mi to z rok :(
@wetnosekoala: No chyba że tak. To nie obawiaj się używek Logitechów, choć potrafią się zdarzyć kompletnie zajechane to duża większość sprawuje się znakomicie po wielu godzinach gry, sam mam używaną g27 i wymagała tylko jednej małej naprawy domowymi sposobami.
@RealAKP: @iso9001: @wetnosekoala: Tylko, że G25 przy zmianie biegów nie ma żadnego oporu na lewarku, przez co nie tylko jest gorzej się wczuć, co czasem prowadzi to do tego, że źle wbiję bieg, bo trudniej wyczuć kiedy już wszedł do końca. Z rozmowy z kolegą wiem, że w G27 to poprawili. Jeśli chodzi o tryb sekwencyjny to jest fajny, ale naprawdę rzadko się z niego korzysta posiadając łopatki przy