Wpis z mikrobloga

#uber #logikarozowychpaskow #taxi #pracbaza #nocnazmiana

Jestem zawsze daleki od stereotypów ale trochę tym uberem się jeździ (wcześniej taxi) i wyciągam pewien wniosek
znacie pewnie to : zamawiasz taxe i zgarniasz kilku znajomych a później lecicie w miasto/domówkę

Sytuacja nr 1 zabierasz facetów zaczynają rozmawiać : Ty Robert a widziałeś jakiego janusz zajebistego passata kupił ? noo kurcze widziałem super fura , 350 na godzinę jedzie ! wsiada janusz i mówią : co żeś za trupa kupił? pewnie zaraz się zepsuje hehe , a ile panienek już zaliczyłeś ? hehehe
(czyli szczere żarty i ogólnie jest fajnie )

drugą stroną tego medalu są #rozowepaski (nie wszystkie ale taka większa połowa )

Wsiada Ania z Basią w drodze po Kasię jadą po niej ostro jaka to #!$%@?@ i puszcza się na lewo i prawo bo znowu jakiś Angelo ją zbrajerował i poszli razem , bo jej mąż kupił nowe auto to pewnie na kase poleciała , bo zapisałą się na siłownie to pewnie szuka sponsora ..... wsiada Kasia i jest " ojeje jakie piękne masz paznokcie , co tam u enrike bo przystojny się wydawał i taki zabawny - uważajcie różowe z kim się zadajecie bo nawet najlepsza przyjaciółki wam mogą źle życzyć i chcieć waszego niebieskiego , albo wam zrobić na złość !

Druga akcja ze wczoraj - Wsiada pijany różowy i mówi , że młodo wyglądam (to prawda wyglądam jak 16 latek )
kiedy wyprowadzam ją z błędu to mówi , że chciała by ze mną dzieci bo pewnie będą ładne :- )

Akcja nr 3 : to jest akurat paskudne ale robię to często - jeden kurs po wszystkich burdelach w mieście na koniec odwożę panów do domów - a na podjeździe samochody z naklejkami dziecko w aucie ; - ) , klientela takich domów naprawdę jest różna od "patologi z ciemnej dzielnicy" po biznesmenów czy głowy rodziny z dobrych osiedli

Dodam coś jeszcze niebawem w komentarzu

Miasta z opowieści to #wroclaw #warszawa #katowice

wołam plusujących poprzedni komentarz

@e_emilyx, @tony_soprano, @retrox, @GoracyStek, @borntobetroll, @wojujacylewak, @czeblin1, @KLIFord, @Creep, @kargo89, @pingwinke, @RegalWK, @anka022100, @Alltir, @fstab, @Typowy_Furman, @yorar, natalalalia, @prezess123123, @callmejimmy4, @rekit, @koszmareq69, @marqustd, @Samol94, @wykopnieta, @BisKit, @Chacha, @d0t3r, @madmen, @plnk, @Salezjanskie_Cichobiegi, @Wektorowy, @Inguz, @Picia94, @g4rin, @siodemkaxx, @NERP, @Squall27, @baNicja, @dajming, @Yoshi_, @vasil, @kyniak, @blisko_kebab, @xSQr, @as-kut-1, @Szymon90, @spokoczajnik, @Dziki_Bigos, @stassma, @revolta
  • 12
a najbardziej to lubię jak ludzie rozmawiają i wyczuwam wykopowy dialekt , czasami wystarczy na kogoś popatrzeć i wiadomo , że rzadko wychodzi z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) na 100 zapytań może 10 nie wiedziało co to wykop ; - P

dużo różowych jest we Wro które siedzą tutaj
@galarulez: mam jedno auto do utrzymania z mniejszym opłatami a nie dwa.
Można pracować w całej Polsce
Brak dyżurów (to nie zawsze jest w taxi -ryba miała)
Jest to mojej zajęcie dla przyjemności i pracuje nieregularnie więc brak opłat za bycie w korporacji.
Klientela ubera to ogarnieci programiści 15k w miesiąc i loszki od 7/10 w górę
A taxi to każdy nawet bezdomni (ten zapach)
Przyznam, że nigdy nie jechałam uberem (mam problem z zarejestrowaniem mojej karty). Jednak niejednokrotnie korzystając z taksówek miałam okazję odbyć przemiłe rozmowy z taksówkarzami. Chyba jestem jedną z tych klientek, które wracając do domu w późnych godzinach łakną śmiesznej gadki z panem za kierownicą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Sama czasem zaczynałam rozmowę tekstem w stylu 2. Chociaż zdarzali się taksówkarze beznadziejni, z tekstami typu " A co panieneczka