Wpis z mikrobloga

Witam sportowe świry (ʘʘ)
Od dłuższego czasu mam wielką chęć pobiec w biegu z przeszkodami typu runmageddon.
Wydaje się to super doświadczenie, ale żeby to spotęgować fajnie byłoby pobiec z jakimś teamem.
To jak są chętni? Możemy zebrać naprawdę fajną ekipe w kupie raźniej. Myśle, że na początek najlepszy będzie Rekrut 6km
Rzucam date 30.04.2017, Beskidy Rekrut 6km
info: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-rekrut-beskidy-30-04-2017
#runmageddon #bieganie
X.....i - Witam sportowe świry (ʘ‿ʘ)
Od dłuższego czasu mam wielką chęć pobiec w bie...
  • 19
@miesozerna: ja sie przygotowuje chodzac na crossfit, treningi na wytrzymalosc, wydolnosc... fajna sprawa. Bo w tym biegu nie tylko chodzi o sam bieg ale i tez trzeba sie podciagnac, itp. cale cialo musi byc sprawne.
@Xivid_Drugi: ty sie gdzies przygotowujesz czy calkowity spontan?
@Xivid_Drugi: Byłem właśnie w myślenicach, według mnie strasznie przereklamowane.

Jedyna opcja żeby się w miare dobrze bawić to wystartować w pierwszej fali. Tam każdemu zależy na dobrym wyniku i nikt nie #!$%@? szajsu.

Pierwsza fala była chyba o 8 rano. Około 50 osobowe fale startowały co 30 minut. Ja startowałem o 10:30.

- większość przeszkód były już tak mokre i ubłocone że wdrapanie się np na drewniany mur graniczyło z cudem.
@Xivid_Drugi: moze inaczej. Ja robie kondycje pod sztuki walki ktore trenuje. Runmmagedon jest dodatkiem ktory chcialbym przezyc. Z faktu ze lubie byc sprawny fizycznie to chodze na treningi. Mysle ze jest to dodatkowy atrybut by stac sie lepszym.

Jezeli chodzi o sam bieg i uczestnictwo, chce to zrobic dla funu ale przy tym chcialbym osiagnac dobry wynik. Bo jesli mam isc tylko po to by wytaplac sie w blotku i posmiac
@Dreamek no to słuchaj ja mogę się przestawić i ostro trenowac tylko co z innymi jak będzie nas więcej nie każdy jest tak samo sprawny. Do tego raczej nie licz, że za pierwszym razem zdobędziesz jakieś wysokie miejsce tam biegają ludzie z kilkuletnim doswiadczeniem
@Xivid_Drugi: powiem tak. Duze prawdopodobienstwo ze rusze z ekipa z ktora trenuje takze poziom powinien byc wyrownany. Jezeli bym ruszal z randomami to bieglbym z kims kto trzyma podobne tempo. Bo biegajac nie swoim czlowiek szybciej sie meczy;)