Wpis z mikrobloga

Russia Today: wywiad

Wczoraj skontaktowal sie ze mna dziennikarz Russia Today i poprosil o udzielenie wywiadu dotyczacego bojki w studio TWC. Wywiadu udzielilem i szczegolowo opisalem dlaczego uwazam, ze w Rosji jest zle. Dzis dowiedzialem sie, ze wywiad nie zostanie opublikowany. Przyczyny nie podano.

Skandal z moim udzialem stal sie tematem nr 1 w Rosji. Po mojej stronie opowiedziala sie naprawde potezna liczba Rosjan, co jest dla mnie milym zaskoczeniem.

#rosja #maciejczuk
źródło: comment_cNJtxEA759ESLwPvws9x52H0g53mQcW1.jpg
  • 89
@zle_sny_rabina: bo jest rusofilem i ukrainofobem, a także rusofobem i ukrainofilem. Polskim agentem w Rosji, ukraińskim agentem w Rosji, a jak przyjeżdża do Polski to jest rosyjskim agentem w Polsce. Na Ukrainie nie może już być ani polskim, ani ruskim agentem bo ma miśka w paszporcie.
Taki James Bond naszych czasów i trochę Mata Hari XD.
Pozdraiwam Tomku @tomasz-maciejczuk - :D dobra robota.
@tomasz-maciejczuk:
ciekawe jakie byłyby u nas komentarze gdyby jakiś Rosjanin powiedział o Polakach że żyją w gownie i dlatego Niemcy ich nie chcą. A komentarze pod samym znaleziskiem to już w ogóle dno. Jak można zrobić coś takiego, że celowo idzie się do zagranicznej telewizji i psuje i tak już napięte relacje między dwoma narodami? My niby tacy oświeceni oburzamy się na antypolskie komentarze, a poczytajcie komentarze pod znaleziskiem i pomyślcie
@tomasz-maciejczuk: Ciężko ocenić twoje postępowanie. Bo z jednej strony człowiek się w pierwszym momencie oburza, że oto źle zrobiłeś bo zagrałeś wedle ich reguł, wedle ich prymitywnego i zbrutalizowanego sposobu dyskusji. Może lepiej byłoby iść w merytoryczne argumenty, na spokojnie i bez argumentów ad personam.

Ale potem sobie myślę, że to jednak zupełnie inny rodzaj mentalności, że łagodnie to ty do nikogo tam nie trafisz. Liczy się chyba - oprócz argumentacji
@tomasz-maciejczuk: @zle_sny_rabina: dobre pytanie i jak to jest możliwe że gratulował mu Strielkow > : tak więc twierdzisz że plk GRU Strielkow-Girkin odpowiedzialny za koordynowanie działań separatystów z Donbasu DNR gratuluje Ci że w rządowej TV #!$%@?łeś i obrażałeś ruskich = Ciekawe. Wot Gieroj. Tomek "legendowałeś" się długo ale twoja legenda się sypie - zostanie Ci rola Korejby = nadwornego pajaca, POP-a. To już koniec Tomku twojej polskiej kariery. Zostaniesz
@smiechnasali: taka jest jego rola wszystko zgodne ze scenariuszem a Pan Maciejczuk odgrywa rolę Polaka - to jest zwykła propagandowa ustawka poszukajcie Jakuba Korejba - POP - Pełniący Obowiązki Polaka w ruskiej TV - nikt nie zaprasza nieznanego chłopaka z Polski do prime time ruskiej TV = tyle w temacie = Tam jest dokładnie rozpisany scenariusz. Każdy kto trochę ma pojęcie o współczesnej Rosji nie ma wątpliwości kim jest @tomasz-maciejczuk
@smiechnasali: Obrażali go na wizji, sam to mówił do nich, że 'jak wy nazywacie Polaków prostytutkami to dobrze, ale jak ja mówię, że żyjecie w gównie to źle'. Także ja tam uważam, że dobrze zrobił, sam bym się #!$%@?ł na jego miejscu.

@a665321: Zacznijmy od tego, że wątpię, żeby w polskiej telewizji Polacy zaczęli obrażać Rosjan, że prostytutki, żeby się wieszali itd. itp. bo zaraz podniósłby się raban pośród wielce
@tomasz-maciejczuk Wyjaśnij dlaczego no name jakim jednak jesteś (mimo jako takiej popularności na wypoku) jest zapraszany do ruskiej tv.
Bo póki co to mam wrażenie, że jesteś ich kukiełką i odegrałeś rolę jaką Ci tam przypisano.

Niestety wypoki nie widzą, że możesz realizować jakiś szerszy scenariusz i jednorazowa ustawiona burda w studio Cię uwiarygodnia. Ba, sam możesz nie wiedzieć że realizujesz jakiś scenariusz, łatwo wykorzystać osobę z takim parciem na szkło.
@tomasz-maciejczuk Z twarzy bardzo normalny chłop, w dodatku z jajami, szkoda, że mu nie oddałeś, a z drugiej strony może i lepiej bo to Ty wyjdziesz z tego jako ten "dobry". Ja na pewno bym oddał, dlatego zawsze wychodze z takich sytuacji jako ten zły :).