Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Też jak patrzycie na kasjerki to widzicie jak bardzo one są zmęczone i wyprane z sił i ogólnie zniechęcone do życia, choć starają sie trzymać jakiś fason? Czasem aż mi głupio, że chodzę do sklepu, który nie potrafi jakoś zarządzać ludźmi i dbać by byli choć trochę zadowolenia z pracy i nie pracowali ponad siły? Pamiętam jedną nową kasjerkę, na początku widac było, że sie cieszyła, że ma pracę a po jakichś paru miesiącach widziałam ,ze jest tak samo wymęczona i zrezygnowana jak reszta. Choć zdarza się, ze widzę jak fajnie współpracują i się lubią, ale częściej widzę po prostu, że po cichu cierpią. Chociaż ostatnio jeden znany sklep dał łaskawie większe pensje, tam aż takiego smutku nie widzę, albo rzadko. #pracbaza #kasjerki #feels #wyzysk

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 21
@taktoto: Logiką to ty nie grzeszysz nie?

Gardzę ludzmi którzy gardzą innymi, płacąc im ochłap za żmudną pracę.To, że napisałem, że #!$%@? w pocie czoła i być może szuka wsparcia i współczucia nie oznacza, że gardzę.
@AnonimoweMirkoWyznania znam osobę która pracuje na kasie i ogólnie w sklepie kobitka po 40 jak czasem opowiada co się dzieje i jak nie mają kiedy iść na przerwę to trochę smutek ale w sumie jak ktoś nie potrafi się postawić jest jakieś prawo po to żeby go przestrzegać