Wpis z mikrobloga

@peon125: Spokojnie, powoli :) Dlaczego przy obiedzie rodzinnym ktoś (załóżmy że większość osób to ludzie obyci w towarzystwie w mniejszym, bądź większym stopniu) miałby opowiadać o swoich preferencjach seksualnych ?
  • Odpowiedz
@peon125: A jak niebieski się chwali że lubi się ruchać, to ktoś go jedzie z góry na dół?
Nie wspominając, że w aplikacji przeznaczonej do ruchania, opisanie swoich preferencji seksualnych może okazać się przydatne.
  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz: stary. Po co wklejasz nie zamazując twarzy?

A co jeśli ktoś zrobił jej przykrego psikusa. Wstawił zdjęcie. Dodał idiotyczny opis. A Ty musisz sie tym dzielić na wykopie i zgarnac pare plusów.

Chociaż zamazuj te twarz.

  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz: w sieci? Czy w aplikacji? Przecież umieszczanie czegoś do aplikacji. Nie determinuje tego, ze ktoś wyraża zgodę na to byś tego używał.

A poza tym. Nawet jeśli. To co z tego. Podałem przykład jakby mogło być. A ty się przyczyniasz do szerzenia tego "żartu".

Najlepiej. Bez pomyślunku wklejać wszystko i wszędzie. Bo "dostępne" w necie.
  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz: oczywiście nie chce się kłócić czy coś. Po prostu zastanów się następnym razem.
Bo zamazując twarz. Nadal będziesz mógł posmieszkowac z opisu. Bo o to tu chodzi :)
  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz: To jest zupełnie "naturalne". Np. w USA największy odsetek zwolenniczek analu znajdzie się wśród dziewczyn... z mocno religijnych rodzin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu dla nich anal (jako, że nie narusza dziewictwa) to nie współżycie. Takie tak boczne wyjście z nakazów religijnych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piotruslo: A dlaczego ma mu "coś zrobić"? Nie kierujesz się w życiu nigdy jakimś zwykłym poczuciem przyzwoitości, tylko zawsze myśleniem "a co mi zrobią"? Naprawdę nie ma w internetowych karaluchach chwili refleksji typu "czy kogoś nie krzywdzę?", "czy to co robię, jest słuszne?", jest tylko "czy coś mi mogą zrobić?". #!$%@?, mentalność sprzedawcy garnków, wykorzystującego naiwność starych ludzi. Godne pogardy.
  • Odpowiedz
@BratJuzew: mylisz dwie rzeczy sraluchu. To co można i to co się powinno. Mogę wziąć jego zdjęcia i wstawić gdzie chcę (więc niech nie mówi, że nie mogę), ale nie powinienem tego robić (więc tego nie robię). Zrozumiał?
  • Odpowiedz