Wpis z mikrobloga

Cześć Mircy,

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z CZ-75 Compact? Planuję zakup czegoś z rodziny CZ i w teorii ten model odpowiada moim założeniom:

- umiarkowany rozmiar
- akceptowalna waga
- akceptowalna cena
- nie plastik

Szukam czegoś do weekendowego postrzelania. Nie chcę nic dużego ani ciężkiego, bo może czasem będzie noszona przy dupie. Mam też słabość do klasyków, dlatego raczej żadne polimery nie wchodzą w grę.

Będę wdzięczny za Wasze spostrzeżenia i rady.

No i wołam eksperta @BrzydkiBurak ()

#bron #pozwolenienabron
  • 15
@poszukiwacz_zaginionej_warki: Znajdź strzelnicę, która ma ten pistolet i idź postrzelać. Pistolet może się podobać, być sprawdzony, celny, mieć doskonałe opinie, ale zupełnie nie leżeć w dłoni. Np. podoba mi się XDM, wszyscy zachwalają, ale mi zupełnie nie leży, o czym przekonałem się, gdy postrzelałem. Każdy ma inną rękę, inaczej się składa. Postrzelaj i będziesz wiedział.
@poszukiwacz_zaginionej_warki: Posiadam CZ-75, ale wielką i ciężką Tactical Sports - trochę inny pistolet, ale z innymi z tej rodziny również mam pewne doświadczenie. Ogólnie @Strus ma rację przede wszystkim w dwóch pierwszych punktach - jeżeli chodzi o noszenie, to nie będzie to szczyt wygody - jeśli planujesz robić to często, lepiej kupić prawdziwy kompakt.

Do rekreacyjnego strzelania CeZetki są idealne, tym Compactem jesteś w stanie zrobić niezły wynik na tarczy -