Wpis z mikrobloga

#nootropy #narkotykizawszespoko #noopept.

Jestem nootropistą, konkretnym nootropistą. W związku z czym eksperymentuje, z nootropami, łącząc je w przeróżne miksy.
Chciałbym się z wami podzielić przepisem na miks bombę,który, z waszego mózgu zrobi superkomputer a organizm przestawi w tryb" niezniszczalny".
1. Sunifiram+Phenylopiracetam. 25 mg Suni i 100mg phenylo, wsypać do pół szklaneczki mleczka, jogurcika czegokolwiek z dużą zawartością tłuszczu.
2.Noopeptil max. 2 kapsy pod język, trzymać około 30 s do minuty.
3. Zen caffe max. 3 piksy.
4. Fenibut+Sulbutamina ( dawki co 3 dni zwiększać o 50 % na początek po 500mg obydwu substancji. Zalecam wsypać do kapsy bo smak ohydny. U co bardziej wrażliwych paw gwarantowany)
Uwaga. Miks jest doraźny, częste stosowanie zwiększa tolerke na fenibut i phenylopiracetam. Nie dotyczy pozostałych substancji których suplementacje można kontynuować bez większych obaw z wyjątkiem zen caffe, który zawiera Adrafinil. Obciąża wątrobę więc ostrożnie najlepiej tydzień on dwa tygodnie off.
Działanie? W przeciągu 48 godzin spałem tylko 2 godziny. W domu nie ma ani pyłka kurzu. Wszystkie zaległe sprawy, projekty na które nie miałem siły chęci ochoty, zrobione. Ruszyłem nawet dupe i rozpocząłem szukanie nowej pracy ^.^. Skill społeczny over 9000000. Zazwyczaj ze mnie mruczek, po zastosowaniu miksa stałem się mistrzem konwersacji.
Percepcja jak w Limitless, zauważasz każdy najdrobniejszy szczegół, rozpracowujesz ludzi jak Polscy matematycy enigme.
W skrócie Polecam.
  • 81
@NioseSmierc: Zen-caffe to nie tylko adrafinil ale również l-dopa której również nie powinno się brać codziennie. Sunifiram nie działa od kopa tak jak fenibut czy fenylopiracetam, trzeba brać codziennie. Jest też również jeden problem, sunifiram jest ampakinem, czytałem kiedyś że młodym mózgom nie powinno się dawać nic co oddziałuje na receptory AMPA. Miks fenibutu oraz sulbutiaminy jest wręcz idealny w swojej prostocie. Dodatkowo można było by dorzucić coś antydepresyjnego (nsi-189). Nie
Slyszalem o obu, szczegolnie Metylofenidat jest skuteczny ale w mojej opinii to juz wyzsza liga i mozna wpasc w uzaleznienie (szczegolnie ze jest to pochodna amfetaminy) a i legalnie zdobyc dosc trudno a na Darknecie ceny zaporowe