Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, szukam kogoś kto coś mi na rysuję "coś" co wykorzystam na tatuaż. "Coś" - mam 3 obrazki. Jedną postać, którą by trzeba tak jakby przerobić by na czymś siedziała lub sensowniej stała. Tej postaci dorysować z obrazka drugiego muchę. W tym momencie mam 3ci obrazek i potrzebuje trochę inwencji twórczej autora by dorzucić motyw z niego do tych 1 i 2 by miało sens i jakoś się łączyło. Tak wiem, w studiu narysują mi wzór ale nie wiem czy takie cuda będą robić wg moich wymysłów i po prostu chciałbym mieć jeszcze szanse zobaczyć wzór tatuażu przed wykonaniem i jeszcze go przemyśleć, a nie kopiuj wklej google i kalka. Jeszcze jeśli ktoś byłby zainteresowanych mógłby podesłać swoje pracę do przejrzenia, żeby nie było, że zapłacę za poziom moich umiejętności. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. Podobają mi się prace @PonySlaystation z mikrobloga ale jak skomentowałem czy rysuje na zamówienie nie odpisała :( - Wybacz, że drugi raz zawracam Ci gitarę ale nie mogłem się powstrzymać ;)
PS.2 Miłego dnia
#tattoo #tatuaz #rysujzwykopem #rysunek
  • 7
@EnriqueGonzalez: ojojoj aż sprawdziłam wiadomości i nic od ciebie nie dostałam? : (
Niestety obecnie nie rysuję na zamówienie, mam kalendarz zapełniony do lutego, więc to jest moim priorytetem jeśli chodzi o rysowanie.
Ogółem to zazwyczaj w naszym studio to działa tak: przychodzisz na konsultacje, przynosisz swoje pomysły, siadasz z wybranym artystą i rozmawiasz o pomysłach. Ustalasz datę na tatuaż, płacisz depozyt (£50), który jest częścią ostatecznej ceny i artysta w