Wpis z mikrobloga

@tymirka: Jeśli zdejmą krzyż z sal lekcyjnych i okroją lekcje z religii (zlikwiduja albo przekształcą dla chętnych) to jestem za. Ale gdy mają wprowadzać swoje genderowe gówno to jestem na nie.
  • Odpowiedz
@willyfog: ? to raczej jakby konfiarz był na takim stanowisku xD na zachodzie lewica była i bywa dalej prorosyjska. U nas z kolei prawica ma ciągoty do kacapa, co jest ironiczne ale zarazem iście freudowskie.
  • Odpowiedz
@willyfog: ale ja mówię o pani Dziemianowicz - Bąk. i nie idz lepiej w stronę wklejania obrazków wyznawco konfy bo to samobój :) (btw sam się zgadzam z poglądami konfiarzy w sprawach gospodarki ale światopoglądowo bilżej mi do lewicy)
  • Odpowiedz
@willyfog: a. to ten typ argumentacji XD komunizm padł ponad 30 lat temu a niektórzy ciągle walczą. Ale wam ta pseudoprawica namotała w głowie. Współczuję stary. Aż użyję komunału: świat nie jest czarnobiały, (ani czerwono biały xD). Pozdro mordeczko
  • Odpowiedz
@tymirka: wydaje się dobrą kandydatką.

W 2018 uzyskała stopień naukowy doktora nauk humanistycznych w zakresie filozofii na podstawie napisanej pod kierunkiem profesora Adama Chmielewskiego pracy pt. Reprodukcja – Opór – Upełnomocnienie. Radykalna krytyka edukacji we współczesnej zachodniej myśli społecznej[5]. Autorka artykułów i publikacji naukowych[4][6].

W maju 2010 podjęła stałą współpracę z Ośrodkiem Myśli Społecznej im. Ferdynanda Lassalle’a we Wrocławiu. W latach 2010–2016 pracowała jako asystentka naukowa w Instytucie Badań Edukacyjnych w
  • Odpowiedz
@willyfog: Dlatego ja na KO na pewno nie będę głosował bo albo się pożą wewnętrznie, albo możemy mieć jakąś dziwną hydrę. Konwederacji nie ufam (mimo że MyPolitics mówi o jakiś 80% zgodności) i chyba skończę z Hołownią i PSLem, żeby chociaż przyłożyć się do odsunięcia PiSu od koryta bo żrą dużo za dużo...
  • Odpowiedz