Wpis z mikrobloga

@JakisGlupiKon haha sorry gościu ale #!$%@?. To że Ty normalnego mohera nie spotkałeś nie znaczy ze spotkałeś każdego ( ͡º ͜ʖ͡º) idź do więzienia tam każdy przestępca ma tatuaże więc też łatwo zgeneralizować jak i Twoich moherow.
@MarianKolasa Wykopowicze to ciekawi ludzie. Kręcą bękę z lasek z butami emu, zbyt wyrazistym makijarzu, "karyńskim" kolczyku nad ustem, z facetów w zbyt luźnych/ciasnych spodniach, o nadwadze/suchoklatestwie nie wspominając. Ale powiedz, że tatuaże ci się nie podobają, to nagle ich dupy eksplodują - HURRR TO ICH CIAŁA I MOGO Z NIMI ROBIĆ CO CHCO DURRR NIE ZNASZ NIE OCENIAJ
( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak traktować poważnie ludzi z jakimiś rysunkami pod skóra z którymi mają tyle wspólnego co wydali pieniedzy rodziców żeby im ktoś je zrobił.


@einz: mam tatuaż niebędący rysunkiem, ważny i wiele znaczący dla mnie, który zrobiłem za własne pieniądze. Można mnie traktować poważnie czy też nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@feelbeats: No generalnie tak, bo zamiast rysunków to mamy jeszcze jakieś ważne tatuaże w stylu DATA URODZIN DZIECKA ALBO NUTKA BO LUBIEM MUZYKE ONA TAKA WAZNA JEST ZE CODZIENNIE SLUCHAM. xD