Wpis z mikrobloga

@Viado: za 200k to serio jest słaby wybór jeśli chcemy coś ciekawego. Zastanawiałem się nad Mini Clubmanem JCW 300 koni (z salonu za 220k chcieli mi sprzedać po upustach), ale ostatecznie stwierdziłem ze wole poczekać, nazbierać na coś za 250 - 300k bo wtedy już jest ciekawszy wybór
@Viado: Może nie moim marzeniem, ale takim fajnym smaczkiem zawsze było posiadanie srebrnego bmw serii 3 z uwagi na to, że za dzieciaka oglądałem Alarm Fur Cobra 11 w sumie to spełniłem i mi się leasing kończy niebawem. Z samochodów do 200k kupiłbym jakieś bmw e31, może e36 nawet lub ferrari f30 to takie stare ze smutnymi światłami na inwestycje. Może jakiś evo lancer lub subaru impreza a jeśli chodzi o
@dzem_z_rzodkiewki: No to piszę przecież, że 2 miliony potrzebne + dolicz do tego wejściówki na tor wyścigowy bo przecież w polszy po co komu cokolwiek z niskim zawieszeniem i 200km+ skoro są ograniczenia prędkości pomijając fakt, że nawet przy tych 140km/h na polskich autostradach strach jeździć przez te dziury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Viado:

crossover

diesel

automat


Marzenia to ty masz takie mało marzeniowe :D

Gdybym miał 200k na samochód to na samochody marzeń nie byłoby mnie stać, więc pewnie 2/3 tego na solidnego MPV Toyoty czy Hondy by był niezawodny i miał tyle konfiguracji siedzeń/cargo co sam Escalade nie ma pojemności. A za 1/3 zabawkę roadstera, pewnie też Toyotę np MR2 drugiej generacji. Albo chociaż sprowadziłbym z Japonii Evo czy Imprezę.

A SUVy