Wpis z mikrobloga

@Viado: jakbym miał wydać 200k na auto kupiłbym 3x Toyote Auris II w hybrydzie z ostatniego rocznika - białą czarną i czerwoną ( )
  • Odpowiedz
Ja zaczynam: Cupra Fermentor w dieslu 2.0 TDI 150 KM z 7 biegowym automatem w lakierze petrol blue matt.


@Viado: Ty wiesz że 150KM benzyna, a TDI to 20tys różnicy? To już lepiej brać benzyniaka 150 lub nawet 190 z takim budżetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Viado a będę brał formentora ale nie diesel tylko bena 190km bo ma napęd na 4 koła. Mat wygląda super ale wszyscy odradzają z uwagi na problematyczne utrzymanie
  • Odpowiedz
@Viado: Za 200k kupiłbym sobie jakiegoś turystyka, motolotnię, a resztę #!$%@?ł na różne rzeczy, a nie "marzył" o puszce, która przewozi dupę z pkt. A do B :D
  • Odpowiedz
@Kotouak: na delegacje z firmy tez dostalem te corolle. zajebisty dziadkowoz. jako daily po bulki bym jezdzil. w sumie z ostrawy do gdanska tez ;)
  • Odpowiedz
cos ci się kolego liczby pomieszały bo według wykopków


@Muszelka1999: OP postawił warunki: auto *marzeń* i *nowe z salonu*. Gdyby chodziło o "najlepszy wybór", to miałoby sens, ale skoro mówimy o marzeniach, to definitywnie brakuje jednego zera.
  • Odpowiedz
Jakie jest wasze auto marzeń gdybyście mieli 200k gotówki i coś mieli teraz brać nowego z salonu?


@Viado: za 200k to kupisz auto dla przedstawiciela handlowego chyba XD

Auto marzeń? Lotus Omega. Albo Audi RS2.
  • Odpowiedz
@Viado: ja mam marzenie, żeby usunęli suvy z dróg. Za duże na europejskie ulice, nieekonomiczne, ich kierowcy nie potrafią parkować, ani zmieścić się w zakręcie na swoim pasie, a do tego bardziej zanieczyszczają środowisko, niż 15 letnia corsa z wyciętym katalizatorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz