Wpis z mikrobloga

@niemiec Mimo iż zawód maszynisty czy motorniczego mi się podoba to bariera jest właśnie praca na nieregularny wymiar czasu. Przekonałem się o tym pracując na 3 zmiany
  • Odpowiedz
@niemiec: dla mnie ten zawód jest ciekawy i magiczny tak długo, jak nie musiałbym go wykonywać XD czym dłużej myślę, że musiałbym w nocy w takim towarowym tylko zwalniać i przyspieszać co jakiś czas, to tym bardziej chce mi się spać. To nie jest tak jak jazda jako pasażer w aucie, gdzie po jakimś czasie monotonia po prostu usypia?
  • Odpowiedz
@PanPapcio: A po co Ci się pytać kogokolwiek o pociąg skoro peron na który wjeżdża jest podany w rozkładzie jazdy wiszącym na każdym peronie, wyświetlony na tablicy informacyjnej i do tego ciągle baba drze ryja przez megafon a na każdym wagonie pociągu jest również wyświetlona jego relacja.
  • Odpowiedz
@niemiec: codziennie jade do pracy autostradą ok 6 rano, wracam ok 16. Przez jakieś 2 miesiące wiosną i jesienią mam pod słońce, rano na wchód wieczore mna zachód. Zdrzają się piękne widoki, ale po pewnym czasie nawet najpiękniejsze widoki się nudzą. Wystarczy pojechaćw jakieś piękne miejsce na ziemii się przekonać że po kilku latach kążdy zakątek okaże się równie interesujący
  • Odpowiedz