Wpis z mikrobloga

Dzień doby :)

Założyłem kiedyś konto w Alior Sync, teraz T-Mobile Usługi Bankowe, jednak nie odpowiadają mi wysokie opłaty, prowizje oraz to, że nie jestem w stanie zmienić numeru telefonu, którego już nie posiadam. Na infolinii usilnie odsyłali mnie do najbliższego punktu obsługi, a gdy tam się w końcu udałem to pomimo usilnych prób, nie udało im się zmienić mojego numeru telefonu, bo rzekomo go "nie akceptuje". W tym momencie się poddałem, nie mogę nawet robić przelewów.

W związku z tym jaka jest obecnie najlepsza alternatywa? Korzystam dużo z wypłat ze Skrill / Paypal jeśli ma to jakieś znaczenie :D
Pozdrawiam

#pytaniedoeksperta #bankowosc #banki #kontobankowe #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank
  • 7
  • Odpowiedz
@bowevev: O własnie widzę, że fajnie wygląda to konto w Millennium. A mam pytanie...czy założyć konto student (mam 25 lat), czy zwykłe 360, bo tam widze, że jest opcja skorzystania z ubezpieczenia. Czy to ubezpieczenie to pic na wodę, czy warto? Z lekarzy korzystam raczej prywatnie.
  • Odpowiedz
@bowevev: Okej to takie założę. :) A orientujesz się jak otrzymać 100zł? Nie zależy mi jakoś specjalnie, ale jeśli wystarczy zrobić coś prostego to czemu nie.
Poza tym czy możesz jeszcze skorzystać z polecenia, żeby otrzymać dodatkowe pieniądze? Bo jeśli tak to moze mógłbym założyć i podać Cieie jak osobę polecającą, nic mnie to nie kosztuje (chyba) :D
Dzięki za odpowiedzi :)
  • Odpowiedz
@bamsebjorn: nie ma na razie systemu poleceń :( ale dzięki za pamięć! :) Skorzystaj sobie z promocji z premią 100 zł - szczegóły tutaj
Cytuję:

Pierwsza premia to tzw. premia podstawowa, którą uzyskujemy za fakt rejestracji w promocji oraz podpisania umowy o konto oraz dodatkowe czynności przewidziane w regulaminie. Mowa tu o dokonaniu zasilenia konta kwotą min. 1000 zł oraz dokonaniu jednej transakcji kartą w każdym z dwóch miesięcy to jest
  • Odpowiedz