Wpis z mikrobloga

@Kempes: trafiłem dzisiaj na fanpage na fb jakiegoś tam prawicowo-nacjonalistycznego kolesia uwielbianego przez zwolenników ONR-u i napisał, że ludzie #!$%@?ą go za opaskę, a chłopaki się napracowały, kase zbierali, czas poświęcili. Ok, doceniam szanuję. Ale na #!$%@? panoszyć się z tymi wszystkimi emblematami? No powie mi ktoś? Czy może po to by lewakom pękała dupa? No ja #!$%@?.
Edit: już mam
Pobierz czarny_matt94 - @Kempes: trafiłem dzisiaj na fanpage na fb jakiegoś tam prawicowo-nac...
źródło: comment_kuhod1yDl5usvhfSbkhogRd6urQCa40w.jpg
skoro naklejki WOŚP na kupionym przez nią sprzęcie nie budzą kontrowersji, to dlaczego czepiamy się opaski ONR?


@TajemniczyDonPedro: skoro krzyże nie budzą kontrowersji to co się prawica czepia sierpów i młotów?

z tego, co wiem, ONR nie jest rasistowski. Jeśli uważasz inaczej, przedstaw mi dowody, bo ja się z takimi nie spotkałem.

np
Przemysław Holocher wódz ONR: „Antysemityzm ONR jest taki sam jak przed wojną”

już nie mówiąc o licznych wyrokach
np Przemysław Holocher wódz ONR: „Antysemityzm ONR jest taki sam jak przed wojną”


@teren: Holocher nie jest żadnym "wodzem ONR". Nie masz pojęcia, o czym mówisz.

już nie mówiąc o licznych wyrokach skazujących poszczególnych oenerowcow za głoszeie faszyzmu i rasizm.


@teren: podaj przykłady tych wyroków, bo ja sobie żadnych nie przypominam.
już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale był firerkiem ONR jak to mówił


@teren: co to "firerek"?

Co do linków, 3 pierwsze odnoszą się do jakichś wydarzeń sprzed ok. 10 lat. Z tego, co wiem, to ONR istnieje w obecnej formie od 2012 roku. Natomiast w ostatnim linku nie jest napisane, że skazany został działacz ONR.
@TajemniczyDonPedro:

co to "firerek"?

mały firer ( ͡ ͜ʖ ͡).

Co do linków, 3 pierwsze odnoszą się do jakichś wydarzeń sprzed ok. 10 lat.


2010 nie był 10 lat temu

Z tego, co wiem, to ONR istnieje w obecnej formie od 2012 roku.

jasne jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jedna i ta sam organizacja, w 2012 to się zarejestrowali i tyle
mały firer ( ͡ ͜ʖ ͡).


@teren: nie ma takiej funkcji w ONR z tego, co wiem.

2010 nie był 10 lat temu


@teren: w 2010 został wydany wyrok.

jasne jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jedna i ta sam organizacja, w 2012 to się zarejestrowali i tyle


@teren: w III RP było mnóstwo organizacji z ONR w nazwie. Jeśli
@TajemniczyDonPedro:

w III RP było mnóstwo organizacji z ONR w nazwie.

serio no nie sądzę

Jeśli uważasz, że to ta sama organizacja, to pokaż jakikolwiek dowód.


Obóz Narodowo-Radykalny (ONR) – polska nacjonalistyczna organizacja nawiązująca do działalności istniejącego w II Rzeczypospolitej ruchu o tej samej nazwie. Od 2012 ugrupowanie jest zarejestrowane jako stowarzyszenie.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C3%B3z_Narodowo-Radykalny_%28III_Rzeczpospolita%29

jeśli myślisz, ze na mnie będą działać wasze głupkowate teksty w rodzaju "nie jesteśmy faszystami to tylko salut