Wpis z mikrobloga

@Trast: Rybki miałem z 8 lat temu, ale czasami nie powinienneś mieć tej śmiesznej pompki, brzęczyka, natleniacza, czy jak to się to cudo co bąbelki robi nazywa?
Tak czy inaczej rybki fajna sprawa, może nie można się przytulić albo pobawić, ale samo patrzenie na ten mały ekosystem uspokaja.
No, przynajmniej ja tak miałem ͜
Edit: Teraz widzę, że z tyłu obok lampki coś bulbulatoruje ( ͡° ͜ʖ
@DeitaruDev: Mam tu pompkę dla akwarium 70 L moje jest 65, wodę ładnie napowietrza jutro będę ja obniżał żeby nie bulgotała tak ,ale muszę skołować wężyk w planach mam też przyłączenie tego krzaczka (sztucznego) do pompki żeby dodatkowe napowietrzenie było , jest przy podstawce taki króciec z kostką ala pumeks @CCTVm8:
@rolfik_r1: Roślinki będę dziś wstawiać, filtr jest w rogu, a do wody dodałem uzdatniacz + kultury bakterii.
Myślę że glonojady nie powinny pozdychać razem z kardynałkami chińskimi jak w pon wejdą do akwarium
@Trast: pewnie zależy od gatunku, ale większość jest niezniszczalna. Tylko zanim je wpuścisz, 2 razy się zastanów. Niektóre gatunki są nie do wyplenienia bez wytaczania ciężkiej artylerii.
@Kicer86: Nie opierałbym swojej wiedzy na forach roślinnych, uogólniając ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na start akwarium nie ma co używać węgla, tylko się znacznie spowolni załączanie cyklu azotowego, a po jego wyjęciu w tak małym akwarium może się pojawić debalans.
@Trast: Obsada, żwirek i węgiel do zmiany. Zarówno na kardynałki i "glonojady" akwarium za małe(40cm długości, prawda?). Krewetki Neocaridina davidi, a do tego jakieś nano rybki,