Wpis z mikrobloga

Mireczku z #pabianice,
mam nadzieję, że obserwujesz ten tag bo się nie podpisałeś (poza niewyraźnym wpisie na dokumencie nadania... Michale B. ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Dziękuję Ci bardzo za paczkę. Martwiłem się że będzie iść długo bo to przecież poczta polska i 100km ale pozytywny zaskok - jest w dniu następnym. Podwójnie fajnie, bo dziś mamy firmową wigilię, więc mam generalnie namiastkę świąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Książka świetnie trafia w mój gust i nie miałem jeszcze szansy jej czytać, więc jak tylko skończę obecną zabieram się za tą.

Mirek lvl 1 pewnie też się ucieszy z traktora, ale będę mógł mu go pokazać dopiero w poniedziałek, bo muszę paczkę zostawić na weekend w biurze.

#rozowypasek kazał mi spadać na wieść o drewnianych bolcach dla niej. Ale postaram się jej wytłumaczyć - niestety ona nie mirkuje, chociaż usilnie staram się jej to wpoić - kropla drąży skałę.

Cuksy na pewno spałaszuje, a gumy kulki mistrzostwo - sam je chciałem wrzucić do paczki, choć ostatecznie zdecydowałem się na inny smak lat dawno minonych.

No i oczywiście pięknie napisany list (przyznaj się - mame pewnie Ci przepisała takim ładnym charakterem). Dziękuję za życzenia i Tobie też wszystkiego najlepszego.

Ps. nie usunę konta

Ps2. dziękuję że w paczce wkleiłeś swoje #pokazmorde. W zamian na zdjęciach jest ukryte również moje

Ps3. w bonusie #pokazbiurko z #pracbaza

#wykopaczka #wykopoczta
sarmatawkapciach - Mireczku z #pabianice,
mam nadzieję, że obserwujesz ten tag bo si...

źródło: comment_SFlccmKuWnVgVllVYjLaUhDZOvFkXOeu.jpg

Pobierz
  • 3