Wpis z mikrobloga

Jak tam Wasze postępy z przygotowaniem paczki na #redditgifts? Ja już wszystko mam, nawet zapakowałam do kartonu :) Postanowiłam jednak dla bezpieczeństwa zakleić jeszcze karton folią i... zabrakło mi taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i teraz czeka mnie wyprawa do piwnicy w poszukiwaniu nowej rolki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 27
@Aviendha: nie mam jeszcze nic, nie mam pomyslu na nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Likes & Dislikes
> I am in my last year of schooling for Bachelors in Business Admin / Accounting.
> I have two kids, my son will be 4 mid-December and my daughter was born June 2016.
> I enjoy spending time with my kids, working on my car, playing PS3, watching tv,
@PanKara: hmm... no kupiłabym jakiś drobiazg dla dzieciaków (mojemu giftee urodzi się niebawem syn, to kupiłam jakiś ciuch dla niego). Na samochodach się nie znam i nawet nie wiem co mogłabym w związku z tym kupić (kiedyś miałam w wykopoczcie mirka co się samochodami pasjonował i kupiłam mu kalendarz z jakimiś klasykami). PS3, tv - nie moje klimaty :P Rower - no to ew. jakaś koszulka kolarska. Cała reszta totalnie nic
@Aviendha: mam pomysł na jedną książkę, ale nie zdołałem jej zlokalizować po angielsku u nas w kraju.

I enjoy so much, and have so many interests and hobbies. I love to craft, bake, try new foods, to read, exploring new places. I am not really into video games or sports. I really enjoy watching TV and movies. I love doing DIY projects (esp pallet wood projects). I love to bake (I
@tage: artystka :D (bo to różowy?). Jak czytałam opis, to wyobrażałam sobie, że wysyłam jej palnik do opalania drewna ( ͡ ͜ʖ ͡) i jakieś gadżety przydatne przy pieczeniu :D Do tego jakaś urocza frotka coby jej się w tym fitnessie przydała :) I oczywiście jakieś ładne pocztówki z Polski :) i jakieś polskie słodycze :)
@Aviendha: a Ty dostałaś już swój prezent? mój mikołaj tylko wyciągnął informację i nic nie słychać od niego, a do mojej adresatki napisałem to też nie odpisała
@k__d: niestety. Mój Santa tylko spojrzał zaraz po losowaniu w mój profil i tyle :( Zresztą paczki na wykopocztę też jeszcze nie wysłano do mnie :( Mój giftee odpisywał na moje pytania, co zaowocowało prezentami także dla jego żony i dziecka (bo w profilu o nich nie wspomniał :P)
@k__d: co do kartki to zawsze przed wysłaniem robię fotkę koperty/kartki z widocznym adresem i znaczkiem ( zazwyczaj drukuję znaczek z envelo, bo nienawidzę chodzić na pocztę). Co do paczki - robię printscreen z śledzenia przesyłki na stronie poczty i do tego wrzucam zdjęcie świstka z poczty, gdzie widać nr nadania i adres giftee:)
@k__d: ja rok temu wysyłałam m.in. pierniczki na choinkę (sama piekłam :D) i przeszły :P Nie martw się o zawartość paczki :)

Co do nicku - jak nie chcesz to nie musisz. Ja drukuję te etykiety gotowe ze strony redditgifts i naklejam na karton. No ale na druczku od poleconych wpisuję już bez nicku :)

Swoją paczkę wysłałam wczoraj global expresem :) w pewnym momencie aż 3 babki na raz nadawały
@Aviendha: Też wyślę Global Expres, o pierniczki sięnie martwię, ale wrzucam też też normalne słodycze, np. ptasie mleczko.

Właśnie zobaczyłem, że można wydrukować etykiety, tak zrobię :)
@k__d: chyba tylko alko nie można w teorii. Do słodyczy się nie przyczepią. Tylko na druku CN22 wpisz ogólnie sweets. Weź sobie w domu naszykuj karteczkę z wagą tych przedmiotów i ceną bo trzeba to wpisać (mało miejsca jest na to niestety). I upomnij się o ten druczek - zapominają o nim, albo nie wiedzą, a potem celnicy mogą paczkę zawrócić. I oczywiście GE wysyłasz na druczku od listu poleconego :)