Wpis z mikrobloga

Jak tam Wasze postępy z przygotowaniem paczki na #redditgifts? Ja już wszystko mam, nawet zapakowałam do kartonu :) Postanowiłam jednak dla bezpieczeństwa zakleić jeszcze karton folią i... zabrakło mi taśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

i teraz czeka mnie wyprawa do piwnicy w poszukiwaniu nowej rolki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 27
  • Odpowiedz
@k__d: niektóre panie na poczcie też tego nie wiedzą ( ͡ ͜ʖ ͡) i pamiętaj - waga paczki musi się zmieścić w 2kg, a kwota zadeklarowana w CN22 nie może przekroczyć 200zł :)
  • Odpowiedz
@k__d: zapomniałam dopytać - wysyłasz paczkę poza UE? Bo jak na terenie UE, to wtedy nie wypełnia się druczku celnego :) Jakoś założyłam, że wysyłasz do USA lub Kanady :P
  • Odpowiedz
@Aviendha: Dziękuję za pomoc, mirabelko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pani na poczcie nie chciała CN22, paczka i karta poszła w do Stanów i wysłalem już potwierdzenie na stronie :)
  • Odpowiedz
@k__d: spoko :) zawsze chętnie pomagam :D U mnie nakleiły na paczkę to CN22 :) Cieszę się, że mam już to z głowy :P I nawet jakichś masakrycznych kolejek nie było tamtego dnia na poczcie - dłużej trwała obsługa moich wysyłek przy okienku niż czekanie w kolejce :P Cud normalnie :D

Wczoraj napisała do mnie osoba od kartki - że kupiła kartkę, wypisała, ale zapomniała, że trzeba znaczki kupić :P Dziś
  • Odpowiedz
@Aviendha: Jak byłem wczoraj zapytać to też nie było ludzi, dzisiaj trochę już stało w kolejce, ale i tak najpierw kupowałem znaczki na kartki i wypisywałem druczek na paczkę. Pół godziny i byłem w domu.

Mój mikołaj wysłał wczoraj paczkę, a o kartce dalej cisza.
  • Odpowiedz