Wpis z mikrobloga

Jest i moja #wykopaczka, a więc czas na #chwalisie bo jest czym !

Dziś rano najpierw na zakupy do #biedronka a potem do #paczkomaty. Jeszcze jak na złość kolejka taka długa, a ja już się nie mogłam doczekać odbioru paczuszki. W końcu jest! Otworzył się - wyjmujępudełko po butach, ok, pakuję je do reklamówki i szybko do domku je rozpakowywać. Ciężkie było, a jeszcze dwie reklamówki z Biedry taszczyłam.

W domku rozpakowuję i oczom nie wierzę, łaaal, ale extra wnętrze :)

- książka 1000 miejsc, które musisz zobaczyć (napisałam, że lubię podróże i książki podróżnicze) - jest na prawdę mega, posiada takie zdjęcia, że łał :)
- kocyk :)))))))))) jaki piękny szary kocyk na zimowe dni - super:) już się nim dziś przykrywałam, jest milutki i pachnący i w dodatku pasuje do koloru sofy :)
- różowy różaniec :) śliczny, przyda się :)
- nakładki na klucze, świetnie pasują, jedną już założyłam, one są takie fajne, że poniżej jeszcze jedno foto ze zbliżenia :)
- bransoletka, też ładna ;)
- Milka <3 kto by nie lubił Milki :)
- Michałki klasyczne, bo klasyka najlepsza :)
- Mikołaj, który stanął w kuchni i będzie jedyną świąteczną ozdobą w naszym mieszkaniu :) Niech godnie pełni swoją rolę ;)

Ogólnie to @ungaged się postarał baaardzo i szkoda, że ma bana, bo nie wiem czy to przeczyta (mam nadzieję, że masz swoje sposoby:>)

Dzisiejszy dzień był piękniejszy dzięki #wykopoczta i dzięki za to również organizatorom za ciężką pracę.

Dzięki Oskar :) !
Pobierz vivianka - Jest i moja #wykopaczka, a więc czas na #chwalisie bo jest czym !

Dziś ...
źródło: comment_8rpqCAizOztm7Vx04X20rLxTUS7i8SAR.jpg
  • 5