Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Sama nie wiem jak zacząć.. Może od początku. Mam 17 lat, nigdy nie byłam zakochana. Chłopaków miałam, w sumie niejednego, ale zawsze okazywało się że to nie to i tak jakoś.. Wciąż jestem dziewica, mimo że bliższe kontakty z płcią przeciwna juz były. 2 tygodnie temu poznałam chłopaka. Od tamtego czasu regularnie się spotkamy, coś nas do siebie ciągnie. Miłości nie ma, ale jakieś uczucie jest. Dziś tak się złożyło, że siedzieliśmy u mnie i doszło chyba do czegoś co nie powinno. Od samego początku zaznaczyłam, że z seksem mi się nie spieszy, że chce być pewna, nie żałować, itd.. Dzisiaj były pocałunki i tak się złożyło, że skończyliśmy bez ubrań, zaczęliśmy się dotykać, itd.. X (tak go nazwę) wyciągnął prezerwatywe i najzwyczajniej w świecie oczekiwał seksu. Powiedziałam, że nie, absolutnie. Sytuacja się powtórzyła dwa razy, i dwa razy powiedziałam, że na tym koniec i tyle. Było wszystko ok, aż dopoki nie zaczęliśmy później rozmawiać. Dal mi wyraźnie do zrozumienia, że jest na mnie zły przez to że go niby Nakrecilam. Dla mnie to zupełnie normalne, że się dotykamy, zaspokajamy wzajemnie BEZ SEKSU. On twierdzi, że albo seks albo brak seksu i że nie ma zamiaru się tak bawić. Teraz cały czas się kłócimy, bo twierdzi, że to wszystko to był non sens, że czemu tak postapilam, że czuję się okropnie, że wieczór był tragiczny i że nie wie czy dalej chce to ciągnąć. Co mam o tym myśleć? Myle się, jeśli chodzi o to, że przed seksem powinniśmy wzajemnie poznać swe ciała? Nie jest to raczej typ chłopaka który chcr ttlko zruchac, ale ja chce czekać z tym.. Nie wyobrażam sobie od razu się oddać chłopakowi, którego znam tak krótko,mimo że u nas wszystko bardzo szybko poszło do przodu. On poznał moich rodziców, ja jego, wspólni znajomi itd.. X twierdzi również, że nie spieszy mu się z seksem, że nie chce mnie skrzywdzić itd.. Jak mam mu dać do zrozumienia że takie 'zabawy' są dla mnie wręcz konieczne przed kolejnym krokiem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 109
@AnonimoweMirkoWyznania szczerze to wy uprawianie seks, bez penetracji ale jednak. Chłopak jest nabuzowany i chcę upuścić parę a wydaje się ze nie wie jak inaczej ma to zrobić Trochę za mało doświadczenia.
Ja wiem że gdyby był dobry w te klocki to bez penetracji on by był zadowolony a Ty nie mógłbyś doczekać się następnego razu. Ale to przychodzi z czasem i doświadczeniem.
@AnonimoweMirkoWyznania: 17 lat, znacie się 2 tygodnie i już chce ruchać xD
Nie wiem, może ja i moi znajomi(maja podobne zdanie) żyjemy w jakimś umysłowym średniowieczu ale to jest w #!$%@? mało czasu. Przecież nie znacie się na tyle żeby bawić się w takie rzeczy. Związek powinien być w jakiś sposób umocniony emocjonalnie a nie na zasadzie "ej Karyna, jaja mnie swędzą, daj mi dupy".

@AnonimoweMirkoWyznania: W tym wieku to normalne u młodych mężczyzn, 17 lat to jeszcze jest wciąż pewien etap burzy hormonalnej gdzie nie myśli się do końca rozumem, fantazje biorą górę. Nie ulegaj mu na tyle szybko żebyś mogła później żałować, ale przy jakimś tam dotykaniu gdzie niegdzie możesz dać się trochę ponieść ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaproponuj mu to i tamto, ale daj jasny komunikat że na sex
Od tamtego czasu regularnie się spotkamy, coś nas do siebie ciągnie. Miłości nie ma, ale jakieś uczucie jest. D


@AnonimoweMirkoWyznania: dwa tygodnie i Ty miłości oczekujesz? Kochana - żeby kogoś pokochać i poznać, to trzeba czasu.
Nie myl miłości z zakochaniem i zauroczeniem, to dwie zupełnie różne sprawy.
Owszem, miłość wynika z zakochania, wyrasta z niego, ale zakochanie miloscia nie jest. To rzecz głębsza i poważniejsza jednak i trudno jej oczekiwać
@AnonimoweMirkoWyznania: Beka z ruchania- jak #!$%@? to w ogóle można to robić przecież to jest tak prymitywne że ja #!$%@?. Jakies #!$%@? dziwne frykcyjne ruchy w tą i z powrotem robione kawałkiem odstającego mięsa którym na co dzień się sika i wkladanie go w obleśną samicza szparę oblepioną obrzydliwym śluzem, no #!$%@?, jeszcze do tego jakieś pozycje, zabawki, wibratory, kajdanki gra wstępna, przebieranie się za jakieś postacie #!$%@? ruchanie to jakiś