Wpis z mikrobloga

Właśnie w galerii handlowej odbyłem wizytę w toalecie w celu oddania nadmiaru płynu z pęcherza. Równo ze mną po zrobienie tej czynności udało się tam również dwóch panów: Jeden #!$%@? w garnitur, z modą fryzurą i zegarkiem za jakieś kilka tysi na nadgarstku (Wyglądał na szyche), oraz klasyczny kloszard, któremu do bycia szychą z pewnością sporo brakuje:D Zgadnijcie który z nich "zapomniał" umyć rąk po robocie( ),
  • 10
@zio-maj A jak myje ręce a później pcha drzwi łokciami to dobrze? Bakteriowa psychoza. Bakterie są wszędzie i ich nie wyeliminujemy. Co niby w takiej pubicznej toalecie możemy złapać? Sądzę że nie za dużo tego będzie jeśli chodzi o realne zagrożenie. Moja matka lekarz od dziecka mi powtarza: "Bakterii to się bój w szpitalu" i coś w tym chyba jest;)
@zio-maj Bo mi bardziej chodzi o to, że zaraz na spotkaniu poda rękę, która przed chwilą trzymał swojego prącia... Jakoś wolę jednak żeby mi ktoś podawał umyta dłoń a nie po swoim penisie czy podcieraniu tyłka, bo rozumiem że po tym ten nie myjesz. Ja myje ręce a później pchać drzwi ciałem i jest myślę najbardziej git. Podsumowując wolę łapać za klamkę w toalecie niż czyjeś pento. Tyle z mojej strony:)