Wpis z mikrobloga

Dzisiaj miałem opisać pewien film, który mnie całkowicie zawiódł, ale niestety nie zrobię tego, ponieważ dopiero wróciłem do domu, więc dostaniecie coś na osłodę.

Na pierwszy ogień idzie "Twilight", ponieważ nie jest to tak zły film jak wielu uważa.
Faktem jest, że nie jest to coś wybitnego, ale idealnie nadaje się na niedzielny obiad, ponieważ historia mimo dziur wciąga i jeśli obejrzycie pierwszą część, to zapewniam was, że obejrzycie resztę.
Dziwne? Jak cholera, ale sam poznałem to na moim przykładzie, i mimo iż oceniam to dzieo na 5 gwiazdek, to nie oznacza to, że to jest zły film - to jest po prostu średniak!

Tutaj macie moją reckę, aby wam powiedzieć, dlaczego tak dałem tak wysoką ocenę LINK

A z filmweba dam wam "RED", ponieważ grają w nim emerytowani agenci CIA, którzy mimo wieku umieją przypieprzyć, a do tego umieją rozśmieszyć swoją starością i nieznajomością nowoczesnych technologii.
Tak więc jest to film akcji, w którym mamy garść humoru i Bruce "Mam tylko jedną minę" Willisa i to się sprawdza - oj sprawdza ( ͡ ͜ʖ ͡)

http://www.filmweb.pl/film/Red-2010-484297

Jak będę po 30, to mnie zabijcie #filmowyjanusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hacerking - Dzisiaj miałem opisać pewien film, który mnie całkowicie zawiódł, ale nie...

źródło: comment_PCqyaGNN7e1s9oyxabLwRcCvgrcNaueN.jpg

Pobierz
  • 3