Wpis z mikrobloga

Tak ostatnio wrociłem sobie myślami do mój ulubionych dwóch starych gier czyli Silent Hill 2 oraz Half Life 2 + epki. Non stop slucham teraz Akire Yamaoke. Wróciłem myślami i tak jakoś smutek mnie złapał bo przy tych grach spędziłem mnóstwo czasu i świetnie się w nich bawiłem i troche po prostu brakuje mi takich produkcji dzisiaj. Moze przesadzam, moze to sentyment, ale te gry miały w sobie coś niepowtarzalnego czego dzisiejszym produkcjom (nie wszystkim) troszke brakuje. Wiele z nich bazuje na klasykach, tworzy się gry do bólu bezpieczne. Po prostu pograłbym w zajebistego singla ale wymagającego główkowania. Nie mówie że dzisiejsze gry są słabe, nie nie! Tu nie chodzi o to że gry się nie rozwijają. Po prostu problem polega na tym, że do tamtych produkcji z chęcią moge wracac, a trudno mi wymienic jakąś nową gre, która ma powiedzmy jakies 5 lat do której chciałbym wrócić i znową w nią zagrać.
#silenthill #halflife #gry #konami #valve
Pobierz V.....n - Tak ostatnio wrociłem sobie myślami do mój ulubionych dwóch starych gier cz...
źródło: comment_zCBn3fOhfEajBAT69QKSACHVXhrD45tC.jpg
  • 2