Wpis z mikrobloga

Mirki-narciarze, pomocy.
Chciałem w tym sezonie zabrać różowego na narty w Alpy, sam z resztą nigdy tam nie byłem. Różowy niedawno skończył się uczyć jeździć i radzi sobie.
Czy mógłby mi ktoś polecić jakieś ciekawe miejsce na taki wyjazd i nie wydrążające kieszeni do cna?
Nie musi być tam cudów na kiju. Ważne, żeby było dużo fajnego jeżdżenia dla osób średniozaawansowanych. Wyjazd na około tydzień.

#narty #snowboard #alpy #sport #podrozujzwykopem
  • 9
@trololo55: dzięki za odpowiedź ale nie rozumiem jednej kwestii. Powinienem być zawodnikiem PŚ, żeby móc jechać w Alpy? Jeżdżę na nartach już kilkanaście sezonów i chciałbym posmakować prawdziwego narciarstwa a nie ślizgać się wśród Januszy w Białce czy Krynicy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A żona da radę.
@plecak_odrzutowy: Hej, jeśli szukasz budżetowego wyjazdu, to chętnie Cię przygarniemy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Pod koniec stycznia mamy wyjazd do Superdevoluy we Francji i można pojechać tam już za 1399 za osobę. Z dojazdem, noclegiem, 5-dniowym skipassem i na dobrą sprawę martwisz się tylko wyżywieniem. Jeśli nie chcesz tłuc się autokarem, to za 300 złotych na osobę taniej możesz wyrwać wyjazd z dojazdem własnym. Wtedy jedziesz albo
@plecak_odrzutowy: w Alpach się łatwiej jeździ niż w PL, po pierwsze non stop się praktycznie jeździ, nie ma przestojów na wyciągach, orczyki są rzadkie. Trasy są szersze -> mniej ludzi.

z najfajniejszych terenów jakie byłem to Les 2 Alpes, Val Thores, chociaż na pierwszy raz Le Corbier (les sybelles) i Les Arcs daje radę :)