Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jest wsrod was ktos bardzo delikatny i wrazliwy, ale skrzetnie ukrywajacy to przed swiatem?
Ja naleze do takich wlasnie osob. Na co dzien cyniczna, zlosliwa, z czarnym humorem. A w srodku jestem tak cholernie krucha, ze zwykle rozstanie z chlopakiem chyba na dobre zabilo czesc mnie.
Minelo juz wiele miesiecy, przeszlam przez 2 cykle terapeutyczne, a wciaz nie potrafie nikomu zaufac i wpuscic go do swojego zycia. Wciaz, tak jak dzisiaj, potrafie sie rozplakac, gdy mi sie przysni eks. Wciaz go kocham, pamietam jego usmiech i zapach. Wciaz mam po nim pamiatki schowane gleboko w szafie.
Czasem chcialabym byc anielsko piekna, bo wydaje mi sie ze takiej uroczej dziewczyny nikt by nie skrzywdzil i nie zostawil. A ja mam delikatne tylko wnetrze, a powierzchownosc zolzy. Ale to tez by mnie chyba nie uchronilo. Tak bardzo boje sie bliskosci, tak jej jednoczesnie potrzebujac.

#feels #anonimowemikrowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłam taka do końca liceum. Zgrywałam taką, co to nie da sobie w kaszę dmuchać, mimo że w środku byłam delikatna i wrażliwa. Ale nie byłam przy tym wredna czy cyniczna, po prostu udawałam silną i towarzyską.

Czasem chcialabym byc anielsko piekna, bo wydaje mi sie ze takiej uroczej dziewczyny nikt by nie skrzywdzil i nie zostawil.


To tak nie działa. Jestem ładna, wyglądam na uroczą, a niejeden raz mnie
Tak to napisałaś, że aż mi się smutno zrobiło :( Trzymaj się.
Wg mojej opinii bardzo dużo jest takich osób, to co widzimy na co dzień to maski.
Ja tam nie widzę w tym nic złego, że ktoś jest delikatny i wrażliwy, po co grać całe życie?
I taka moja rada odetnij się od byłego, wyrzuć te pamiątki, rozejrzyj się za kimś nowym bo będziesz jeszcze długo cierpiała.
@AnonimoweMirkoWyznania Ja jako chłopak również taki jestem. Dużo osób może powiedzieć że to mało męskie i ja wiem że to takie jest, ale ja po prostu inaczej nie umiem. Dziewczyny lubią kopać fizycznie takich jak ja o czym już się przekonałem. Zapewne znaleźlibyśmy jeszcze trochę wspólnych problemów. Ja życzę ci powodzenia w życiu i żebyś była traktowana tak jak na to zasługujesz, z pozdrowieniami od randoma ( ͡° ʖ̯ ͡