Wpis z mikrobloga

@namuzowywanie: WIELKIE DZIĘKI #fedex ZA DOSTARCZENIE PACZKI Z #zalando W TAKIM STANIE.
A żeby Ci #!$%@? ręce uschły za to, że posępiłeś się na zegarek na który zbierałam tyle czasu i który to miał być prezentem dla mamy na Boże Narodzenie.
Mam nadzieję, że karma Cię dopadnie i zgnijesz w tym fedexowym #!$%@?łku na magazynie.

Przed sekundą odebrałam powyższą paczkę od kuriera #fedex, który miał akcent typowo #ukraina. Paczka z zalando, pudełko rozerwane i zalepione na #!$%@? taśmą. Dodzwonić się do fedexu oczywiście nie można bo wszystkie linie zajęte, czat online też możecie sobie wsadzić głęboko bo prędzej się dopcham po torebkę #wittchen w lidlu niż do Waszych konsultantów.
Protokół spisany ale niesmak pozostaje. Wy #!$%@? i złodzieje.

namuzowywanie - @namuzowywanie: WIELKIE DZIĘKI #FEDEX ZA DOSTARCZENIE PACZKI Z #ZALAN...

źródło: comment_igomtXl3LHjE90QRpHhffmqvzFpPRwzH.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@akg_: do środka był wrzucony kawałek urwanego kartonu, folia w którą było zapakowane pudełko od zegarka no i samo pudełko z brakującym zegarkiem (2 bransoletki były do kompletu). Także to nie był żaden przypadek, ktoś celowo otworzył wszystko i ukradł ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Udało mi się wreszcie dobić do konsultanta online, jednak jak przemiła Pani zaczęła mi tłumaczyć, że muszę spisać PROTOKUŁ, to zrezygnowałam z dalszej
namuzowywanie - @akg_: do środka był wrzucony kawałek urwanego kartonu, folia w którą...

źródło: comment_3Nk4CHWcPgHoovdppZsvwZqMra43R2Ry.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: i tak z ciekawości jak zakończyła sie ta sprawa? Sporo razy zamawiałem i odsyłałem na Zalando ale takie cuda 1 raz widzę. Czyli to kurier Ukrainiec mogl to zrobić? Zawsze myślałem ze na Zalando bezpiecznie można robić zakupy nawet na droższe rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 1
@Chateaubriand pisalam maile do Zalando i niestety nie otrzymalam jeszcze odpowiedzi, zgaduje ze przez okres swiateczny. Mogl to zrobic tak naprawde kazdy kto mial stycznosc z ta paczka a nikogo za reke nie zlapalam wiec nie moge osadzac. Calkiem czesto robilam u nich zakupy i to pierwsza taka sytuacja :(
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: Zdradzisz jaki region Polski? Też ostatnio mam mały problem z Zalando, prawdopodobnie kurier ukradł przesyłkę zwrotną do Zalando i nie doszły niektóre rzeczy które zwróciłem.
  • Odpowiedz
Finał sprawy - wołam zainteresowanych: ! @noicoztego, @oydamoydam, @szurszur, @limp, @taazowsky, @produkt, @lolingPL, @cleglav, @gtz, @pepepsd, @dolandark @Aryo @akg_ @Stefanescu @Chateaubriand @1788 @jasamek

Zalando zwróciło mi pieniądze za towar, nie odebrali również bransoletek, które były dołączone do zestawu. Po jakiś 2 tygodniach dostałam przesyłkę ze Szwajcarii. W środku znalazła się czekolada i karteczka z przeprosinami. Nie wiem natomiast w jaki sposób rozwiązali
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: Nie jest pewne, że to ten kurier, którego widziałas podkrada. Na poczcie to kradli w punkcie przyjmowania paczek, albo w trakcie ich zbiorczego przewożenia do miejsca z którego kurier roznosi. Był kilka lat temu program o takich kradzieżach i nawet coś nakręcili ukrytą kamerą.
  • Odpowiedz