Wpis z mikrobloga

@Triak: temat rzeka, ja podobnie jak moj zapasowy TP link poległem, drugi przy usb-mod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby Tobie wiecej ramu i dodatkowe porty były dane w te swieta Cumplu :D
@Atariauke: a dzieki dzieki, USB mam, GPIO wyprowadzone, extroot też jest tylko ramu nie ma w tym moim mr3220 v1. Jak coś to strata mała :P Dzięki dzięki. Na razie jeszcze doszkalam się w rozlutowywaniu hotem :) Żeby za 1 razem podejść dobrze.

@morghul: dzięki za odzew. Musisz mi napisać na jakich chipach są oparte pamięci :) Te napisy na tych czarnych kostkach ciężkie czasem do odczytania :P
@morghul: Na jednym ramie są te same numery, więc po jednym z każdej pamięci ram. - tłumaczę o ile dobrze zrozumiałem że mam tłumaczyć (późno) :) Ok czekam 2 dni i jak coś się odzywam. DDR I z laptopów też mogą być.
@Atariauke: U mnie na tym gargoyle i openvpn siedzi i daje radę elegancko. Teraz za browara mr3420 V2 dorwałem.
Mam projekt automatyki domowej na mr3220 V1 i właśnie brakuje mi ram na stronkę. Bo postawiłem tam LAMP i pare innych rzeczy :D
@Atariauke: dodatkowo dostałem jakieś dwa adsl'owe, ale nie ma na nich openwrt ani nic. Więc pójdą na naukę lutowania. Dorwałem też sagema 2704 - jest openwrt i mimo że jest adsl'owy to 4 port lan jest jako port wan. Całkiem spoko chodzi (64 ram, 8Mb pamięci, 320 MHz - małe ale ok).