Wpis z mikrobloga

  • 134
Mirki, powiedzcie mi tak szczerze: czy w Waszym otoczeniu (znajomi, rodzina) są osoby które popierają politykę tego karakana?
Debile, którym podoba się wszystko tylko z tego powodu, że PO jest złe niech milczą - nawet nie wiecie co ta banda robi z naszym krajem. Wszyscy myślicie, że was to nie dotyczy, póki jest flame to jest zabawa - to się #!$%@? zdziwicie.
#sejm #polityka
  • 64
  • Odpowiedz
@pavel_: Mój stary to fanatyk PISu. Brzmi to jak pasta to prawda. Razem z moim wujkiem jeżdżą na te wszystkie wiece a jak w moim mieście był Duda i kod ich tam coś zagłuszał to wyzywał od #!$%@? itd xd Specjalnie z nim poszedłem bo akurat miał urodziny i chciałem tą imbe pooglądać.
  • Odpowiedz
@pavel_: Co innego nie zgadzać się z PiS, co innego robić burdy jak KOD, PO i N. Można się nie zgadzać, a nie popierać tego drugiego.
  • Odpowiedz
@pavel_: Pamietaj, ze dla wielu ludzi, glownie na wsi, gdzie przyzwyczajono sie ogladac jedynie tvp, telewizja publiczna jest jedynym zrodlem informacji. Niektore osoby, po prostu nie maja innego wyjscia, bo nie znaja sytuacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@pavel_
Mozna byc przeciwko PiS tylko kto mialby ich wyprzec? PO i Nowoczesna? Paradoksalnie najpowazniejsza opozycja to RAZEM, ale glosowanie na marksiste to z deszczu pod rynne.
  • Odpowiedz
Mirki, powiedzcie mi tak szczerze: czy w Waszym otoczeniu (znajomi, rodzina) są osoby które popierają politykę tego karakana?


@pavel_: na uczelni jest od #!$%@? #!$%@? które głosowały na PiS a teraz nawet nie wiedzą co się dzieje bo się tym nie interesują. Takie typowe pudelki, samosia i joemonster.
  • Odpowiedz
@pavel_ najgorsze jest to, że PiS rozwala ten kraj, ale jak dojdzie do wyborów to wygra po-nowoczesna i Oni wcale nic nie naprawia, tylko jeszcze wszystko rozkradna znowu ( ͡° ʖ̯ ͡°) i jak żyć w tym kraju (,)
  • Odpowiedz
@GSXR600: oho, trolle wróciły do pracy, wieczorem było puściutko, nagle zaczynają się brednie o niemieckiej opozycji konta założonego 9 miesięcy temu. nie wstyd ci zerkać w lustro?
  • Odpowiedz
  • 4
@GSXR600
@pavel_
Za każdym #!$%@? razem... "Nie popieram PiSu, ale..."
No nie, nie ma tu żadnego ale. Obecnie rządzący wykazują się taka pogardą w stosunku do obywateli (brak konsultacji przy większości projektów; jakaś ustawa dezubekizacyjna, gonić komuchow, ale pań Piotrowicz spoko ziomek, bo z nami; wywalić media z sejmu bo nasi się w nich komoromitują; wolność z gromadzenia zależna od władzy oraz dziesiątki innych przypadkach) że brak krytyki wobec nich, jest popieraniem
  • Odpowiedz