Wpis z mikrobloga

WYDANIE SPECJALNE #skrotwiadomosci

Słowo na niedzielę: hucpa - z hebr. "huspah", bezczelność, tupet, w znacz. propagandowym: słowo wytrych używane gdy brakuje argumentów

DZIENNIKARZE PROTESTUJĄ, A PATRIOCI OKUPUJĄ MÓWNICĘ SEJMOWĄ. POPIERDÓŁKI ROBIĄ POLITMATERIAŁY A KMIOTY PARTYJNE KNUJĄ. #!$%@? ŻE HOHO. OD CZEGO ZACZĘŁY SIĘ WCZORAJ WIADOMOŚCI?

35. rocznica pacyfikacji w kopalni Wujek, na żywo z miejsca zdarzenia Wojciech Adamczyk, a w studiu Krzysztof Ziemiec

Nawet w Rosji czy Korei Północnej rocznice i wspominki nie trafiają na jedynki gdy jakieś inne wydarzenie dzieje się LIVE.

To że Adamczyk i Tulicki łączą się na żywo z Katowic (dosłownie, dwóch dziennikarzy z dokładnie tego samego miejsca, z widokiem na ten sam napis), chociaż w danej chwili nie dzieje się tam #!$%@? nic jest wyjątkowym środkowym palcem w stronę wolności.

W Wolnej Polsce ci pożal się boże dziennikarze zostaną rozliczeni przez środowisko.

I #!$%@?. Strzelali. Porozmawiajmy z księdzem proboszczem, policjantem, historykiem, przewodniczącym czegoś tam, kioskarzem, przechodniem który mieszkał czternaście przecznic od Kiszczaka, zastępcą przewodniczącego dyrektora cmentarza gdzie leży Kiszczak, a także nie wiem może jeszcze #!$%@? papieżem. #!$%@? czterysta wywiadów.

TRZY RÓŻNE MATERIAŁY O KOPALNII WUJEK - jeden o Dudzie na uroczystościach, drugi wspominki ogólne, trzeci wspominający o ofiarach i procesie ZOMOwców. Kretyni nigdy nie nauczą się na przykładzie Żołnierzy Wyklętych, że #!$%@? na jeden temat do porzygu nie jest wyrównaniem historycznych niesprawiedliwości i osiągnie odmienny skutek.

Czy było o protestach? Było. Na szybko, bo na szybko, narracja musiała się sprężać - POWTÓRKA Z SAMOOBRONY oraz BLOKADA OPÓŹNI DEZUBEKIZACJĘ i PRZERWANA DEBATA O BUDŻECIE- w skrócie: hurr durr za Samoobrony okupowano mównicę, co to za obyczajeeee #!$%@?, oraz BO W OGÓLE TO USTAWĘ DEZUBEKIZACYJNĄ PRZEGŁOSOWYWALIŚMY I TO DLATEGO NIE, PRZYPADEK, NIE SĄDZĘ?

Zasadniczo to bardzo słabo i pochopnie się rzucili. Dlatego na dzisiejsze wydanie należało się przygotować na o wiele ciekawiej przygotowaną propagandę.

Nawiasem mówiąc obejrzałem też w całości sobotnie Fakty TVN. Gdybym się chciał #!$%@?ć to bym mógł, ale nie odmówię im tego że pokazali wszystkie aspekty sprawy, na temat wczorajszych protestów było chyba 5 czy 6 różnych materiałów, kończąc to przepiękną kompilacją "Jak o nas gadajo na świecie" z pokazanymi pierwszymi stronami wydań internetowych i jedynek w wiadomościach.

________________________________________________

BLOKADA PRAC SEJMU, WSTRZĄSAJĄCE OBRAZKI W POLSKIM SEJMIE, NIEUDANA PRÓBA DESTABILIZACJI PAŃSTWA, SZUKANIE POLSKIEGO MAJDANU, NOWA NOCNA ZMIANA, PLAN OPOZYCJI UZURPOWANIA SOBIE WŁADZY, PODŻEGANIE DO AWANTUR

Panowie liczmy głosy Tuska skontrastowane z jego przemówieniem we Wrocławiu

#!$%@?:


NIEUDANA PRÓBA DESTABILIZACJI PAŃSTWA KODOWCY BŁYSKAWICZNIE SIĘ ZMOBILIZOWALI I POSTAWILI SCENĘ (#!$%@? tam że podjechali ciężarówką i plandekę zdjęli xD) TWIERDZĄ ŻE W OBRONIE MEDIÓW CHOCIAŻ ZAATAKOWALI DZIENNIKARZY (>sugerowanie że to się wyklucza) SPONTANICZNIE NO NIE SĄDZE LIROY MÓWI O KANAPKACH (scyzoryk scyzoryk o żesz ty kalafiorze jeden) PROTESTU NIE PRZERWAŁA OBIETNICA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO ŻE CHCĄ ROZMAWIAĆ Z MEDIAMI DLATEGO ŻE JEST ZWYKŁYM SZEREGOWYM POSŁEM KTÓRY PRZECIEŻ NIE MA ŻADNEJ REALNEJ WŁADZY PRAWDA NO JASNE

Bugała na jedynce w głowie się nie mieści, #!$%@?ć leszczy z lamusami się nie pieścić

Miało to wyglądać spontanicznie, ale nie wyglądało, znaczy wyglądało dopóki nie znaleźliśmy dokumentów z ratusza że jakaś inna demonstracja została zgłoszona wcześniej i tak to się połączyło w przypływie chwili no ale nie oczekujmy od "dziennikarzy" TVP aby umieli wyciągać wnioski ze zrozumieniem. Błyskawicznie postawiono scenę, wystąpili na niej czołowi działacze polskiego karaoke: Kijowski, ten drugi, politycy opozycji a także Roman Giertych. Wszystko po to aby eskalować zamieszki. Podważali władzę suwerena. Tomasz Lis śmiał powiedzieć że władza należy do narodu. A Radek Sikorski na Boga się powoływał, a przecież on jest z Peło, a tylko PiS ma monopol na relacjonowanie woli Matki Boskiej.

NIEKTÓRE MEDIA PODAWAŁY NAWET NIEPRAWDZIWE INFORMACJE I PODGRZEWAŁY NASTROJE TŁUMU
W tym momencie moim oczom ukazał się widok kuriozalny: oto TVP puszcza materiał na którym widzimy nagrany telewizor na którym leci TVN24 (oczywiście kąt jest taki aby nie było widać paska i logo xD), w kąciku "źródło TVN24" i podpis: KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA, reporterka TVN, wypowiedź z wczoraj. Istnieje w mediach reguła, że można pożyczać od innych redakcji nagrane materiały oczywiście za uznaniem autorstwa i podania źródła. Ale zapożyczenie wejścia antenowego dziennikarki innej stacji a poprzedzenia go hasłem "NIEKTÓRE MEDIA PODAWAŁY NIEPRAWDZIWE INFORMACJE" - z tym spotykam się pierwszy raz. Ewa po raz kolejny dowodzi że jest pionierką zawodu dziennikarskiego, która nie wpasowywuje się w ramy etyki

#!$%@?, jeszcze żeby Kolenda-Zaleska coś złego powiedziała, poinformowała tylko o tym że jest możliwość wyprowadzenia siłowego posłów z sali plenarnej (a taka informacja rzeczywiście się wczoraj pojawiła), oraz o tym że jeżeli się to zdarzy to Jaro bierze na siebie ogromną polityczną odpowiedzialność, co jak na nią to dość wyważona wypowiedź, no #!$%@? xD

TAKŻE NA JEDNYM Z PORTALI MOGLIŚMY PRZECZYTAĆ:
wpis z 300polityki o tym, że jest pogłoska (w tekście jest to wyraźnie zaznaczone) że Marszałek miał zakomunikować na konwencie seniorów że użyje wszelkich mu dostępnych środków do zaprowadzenia porządku, dalej w tekście jest informacja że politycy opozycji są przekonani że PiS będzie siłowo wyprowadzał posłów z sali

300polityka.pl jak zwykle rzetelnie i stosunkowo obiektywnie relacjonuje wydarzenia politycznę, ogromny szacuneczek dla nich, dziękuję pani Ewo za reklamę tego rewelacyjnego portalu.

WSZELKIE GRANICE PRZEKROCZYŁA GAZETA WYBORCZA KTÓRA ROZSIEWAŁA KŁAMLIWE INFORMACJE ŻE TO W ZWIĄZKU Z PROTESTEM ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA PRZESTRZEŃ POWIETRZNA NAD POLSKĄ
Ewa Bugała ukazuje nam tylko nagłówek: "W tym momencie pół Polski wstrzymało oddech. "Samoloty nie mogą przekroczyć granic". Mamy komentarz". Odnajdźmy cały artykuł:

Tuż po północy serwis flightradar24 poinformował, że samoloty "nie mogą wlecieć do Polski". Rządowe Centrum Bezpieczeństwa: Był to jedynie problem z radarami.

Ta informacja, zwłaszcza w takich okolicznościach, mogła zszokować protestujących pod Sejmem. Około północy, kiedy przed gmachem parlamentu trwała manifestacja w obronie praw dziennikarzy, serwis filghtradar24 poinformował, że samoloty "nie mają pozwolenia" na przekroczenie polskich granic. Na Twitterze pojawiła się też wymowna grafika:

Taka wiadomość to oczywiste skojarzenie z możliwością wprowadzenia stanu wyjątkowego. Na szczęście szybko okazało się, że to tylko awaria radaru. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa potwierdziło w rozmowie z Gazeta.pl, że "przez kilkadziesiąt minut były problemy techniczne".


źródło: wiadomosci.gazeta.pl

xDDDDDDDDDDDDD, #!$%@? nawet jak prawdę piszą to Wyborczej mu się oberwać za to że kłamią

a także, sugerowanie że gazeta.pl i Gazeta Wyborcza to to samo, echhhhhhhhhhh

Demonstrujący uniemożliwiali wyjechanie z Sejmu. No zgoda. Zaatakowali samochody, w tym samochód premier Beaty Szydło. Straszne. Niektórzy publicyści zachęcali do coraz większej agresji:

Tomasz Lis: Polacy! Trwa zamach stanu! Teraz!


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, Lis nawet jak jest spokojny to zachęca do agresji

BEZ ZAHAMOWAŃ POSUWANO SIĘ DO MANIPULACJI I KŁAMSTW
niestety, w tym miejscu nie było pięknej buźki pani Ewy Bugały, chociaż mogłaby być, był tweet Mężyka o gazie łzawiącym

NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCAAAAA REEEEEEEEEEE
w sumie to jest teraz nie do zweryfikowania czy był gaz łzawiący czy nie, ale rozliczanie publicystów za przekazywanie krążących informacji LIVE na twitterze to trochę żenujące. większość społeczeństwa jest przyzwyczajona że w takich wypadkach liczy się tempo przekazania informacji, a dopiero potem się je weryfikuje

Jakiś ziomek rzucił świecę dymną i się położył na jezdni. No debil #!$%@?. Oczywiście to dokładnie ten debil jest najlepszym przykładem do wyłuskania z całego tłumu i zaprezentowania jako przykład

Karnowski #!$%@? że tu chodziło tylko o zakłamanie, o przekaz, że to gdzieś pójdzie w świat taki obrazek i będzie sensacjonalizacja

Tylko #!$%@? szkoda że dokładnie to ujęcie dało TVP na miniaturkę tego materiału xD

NIKT TEŻ NIE NABIERZE SIĘ NA TO ŻE TA DEMONSTRACJA BYŁA SPONTANICZNA
źródło: konto na Twitterze @10murzynkow(R), które przytacza wypowiedź Samuela Pereiry w tvp.info że blokada Sejmu to ustawka opozycji.
dowód: wycinek ekranu z TVP.info, na którym ktoś trzyma telefon.


To wystarczający dowód w dzisiejszych czasach. Wysoki sądzie, proszę mnie zakuć.

POSEŁ KUKIZ'15 TAK RELACJONOWAŁ
Wczoraj ktoś zamówił 1000 kanapek, więc przeczuwał że coś się będzie działo


albo miał gastro, ty liroy coś powinieneś o tym wiedzieć

TO ŻE OPOZYCJA I KOD COŚ PLANUJE NA PIĄTEK WIECZÓR PRZYPADKIEM WYPAPLAŁ NA ANTENIE TVP.INFO POSEŁ KŁOPOTEK
prepare for kłopotek and make it łomotek

- Dzisiaj pan zobaczy co będzie.

- A co będzie?

- No zobaczy pan.

- A co będzie przyczynkiem?

- Hucpa.


Ależ papla z tego Kłopotka!

A I W OGÓLE TO LEWANDOWSKI W EUROPARLAMENCIE MÓWIŁ ŻE ŚWIAT PATRZY NA ALEPPO A POWINIEN NA WARSZAWĘ PRZYPADEK NIE SĄDZE. ZDANIEM KOMENTATORÓW OPOZYCJA CHCIAŁA ABY DOSZŁO DO RĘKOCZYNÓW. NOWA NOCNA ZMIANA. POLSKI MAJDAN (białek szanuję za ten tag na fejsie xD)

PRÓBA DESTABILIZACJI PAŃSTWA WCZORAJ SIĘ NIE POWIODŁA. MOŻE DZISIAJ, ALE W SUMIE TO TAM #!$%@? WIE. WCZEŚNIEJ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM, A TERAZ PRZED SEJMEM, **GDZIE POJAWIŁA SIĘ RÓŻA RZEPLIŃSKA, CÓRKA PREZESA TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO ANDRZEJA RZEPLIŃSKIEGO**

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

_____________

PLAN OPOZYCJI PRÓBA DESTABILIZACJI ZACZĘŁA SIĘ OD BLOKOWANIA MÓWNICY W SEJMIE A POTEM DOSZŁO DO PROTESTÓW POD SEJMEM I TERAZ TAM ZAGLĄDAMY, BARTŁOMIEJ GRACZAK:

jakbym chciał być wredny, to bym stwierdził że dopiero teraz Wiadomości TVP ogarnęły wejścia na żywo i jak dziecko cieszą się nowopoznaną funkcją i #!$%@?ą ją codziennie

jakbym był cyniczny, to bym stwierdził że celowo wrzucają teraz nagranie LIVE licząc na sprowokowanie tłumu i pokazanie jakie tam bydło teraz jest i jak utrudniają pracę dziennikarzom

na szczęście nie jestem ani wredny ani cyniczny, a TVP jest rzetelną stacją która mówi i robi jak trzeba

NO TERAZ TO JEST MNIEJ OSÓB NIE, TERAZ ZNAJDUJE SIĘ MOŻE 500 OSÓB KTÓRE WZNOSZĄ ANTY RZĄDOWE HASŁA POWTÓRZĘ TERAZ TO CO BYŁO POWIEDZIANE WE WPROWADZENIU I W POPRZEDNIM MATERIALE TYLKO PO TO ABYŚCIE PAŃSTWO ZOBACZYLI JAK CI LUDZIE MI PRZESZKADZAJĄ NOOOOOOO


I #!$%@?. Siedem godzin okupowania mównicy sejmowej. Dlatego przeniesiono głosowanie do Sali Kolumnowej gdzie przyjęto budżet I USTAWĘ DEZUBEKIZACYJNĄ NO NARESZCIE SEJM ZROBIŁ CO TRZEBA NO WSZYSCY KLASKALI

#!$%@? tam z powiedzeniem na temat przekrętów odnośnie głosowania czy coś, wszyscy podnieśli łapki w górę, było spoko


OPOZYCJA JUŻ ZAGROZIŁA PROKURATURĄ, USTAWA DEZUBEKIZACYJNA, BYŁO KWORUM, SŁYSZYCIE, ROZUMIECIE, MAMY DEMOKRATYCZNY MANDAT I RZĄD NIE DA SIĘ ZASTRASZYĆ, RZĄD JEST DOBRY JAK CHLEB, POLITYCY OPOZYCJI NIE ROZSTAWALI SIĘ TELEFONAMI, UWIECZNILI NA NICH PRZEPYCHANKĘ GDZIE JEDEN Z POSŁÓW PEŁO ZAATAKOWAŁ POSŁA PISU MARKA SUSKIEGO.

w tym zdaniu mam niezbity dowód na to że Suski się sam #!$%@?ł. nie wiem czy wy też to widzicie, ale jeżeli faktycznie jakiś poseł PEŁO zaatakował Suskiego, to byłby to cały news numer jeden lub dwa, obudowany pozostałymi przykładami agresji polityków, z wymienieniem z imienia i nazwiska tego posła i z przytoczeniem jak to żonę #!$%@? od zmierzchu do świtu kablem od prodidża i pewnie zjada martwe płody. ale że Suski sam się #!$%@?ł na śliskiej podłodze, to został tylko bezimienny poseł PEŁO, który dokonał tego haniebnego czynu

DLA LIDERA PEŁO PROWADZENIE OBRAD W INNEJ SALI TO NIC NOWEGO, SAM PROWADZIŁ TAKIE W 2010 ROKU. WTEDY POWODEM BYŁ REMONT SALI PLENARNEJ, TERAZ OBSTRUKCJA OPOZYCJI
czekaj co

nie mam zielonego pojęcia co to zdanie z dupy nam mówi? co oni szkalują Schetynę że prowadził te obrady czy o #!$%@? chodzi. cztery razy musiałem to zdanie powtarzać żeby je zrozumieć, dalej nie wiem jakie są intencje

NOCNE ZAJŚCIA W SEJMIE TO POWÓD DO ZORGANIZOWANIA PRZYSPIESZONYCH WYBORÓW, PRETEKSTEM DO BUNTU OPOZYCJI BYŁA ZAPOWIEDŹ ZMIAN W PRACY DZIENNIKARZY W SEJMIE

na ekranie: zrzut z obrazkiem z TVN24 z hasłem "Bunt Opozycji". znowu bez logo xD

Bronisław Wildstein, publicysta (warto zaznaczyć, nie dziennikarz):

Pomysł regulacji w Sejmie nie jest jakoś fortunny i można go krytykować, ale żeby na podstawie tego zmienić władzę to jest nonsens

Te wydarzenia nie mają precedensu w najnowszej naszej historii, mnie się wydaje że odpowiedzialna wypowiedź na ten temat powinna być apelem żeby obie strony zrobiły krok do tyłu.


To drugie powiedział prof. Michał Kleiber, były prezes Polskiej Akademii Nauk. Zabijcie mnie, ale nie mam pojęcia dlaczego jego wypowiedź została tam wrzucona, ale była tak podstawowa i domyślna, że TVP może jej używać co dwa tygodnie do kilkunastu różnych materiałów

PORÓWNANIE NOCNYCH ZAJŚĆ DO SAMOOBRONY TO NAJWYRAŹNIEJ ZA MAŁO.
wypowiedź ciastka, której nawet nie przytoczę, bo #!$%@? on tam wie, ja zza mojego ekranu monitora miałem czynniejszy udział w tym wszystkim niż on siedząc gdzieś #!$%@? w katowicach zamiast być w sejmie i wykonywać jego #!$%@? obowiązek za który mu płacę podatkami xD

wypowiedź Beaty która w trzecim słowie używa hasła "koniunkturalny", więc przestaję słuchać, bo cytowanie nowomowy partyjnej nie leży w moich kompetencjach


ALE DZIAŁANIA OPOZYCJI POPIERA BYŁY PREMIER DONALD TUSK
uff, dobrze że Tusk jest na bezrobociu teraz, byłby przypał gdyby piastował aktualnie stanowisko którego według protokołu dyplomatycznego i szeroko przyjętych norm wymagałoby konkretnego tytułowania, a nie przytaczania byłych stanowisk a nie #!$%@? czekaj na co ja liczę

Demokracja w której pozbawia się ludzi dostępu do informacji, lub narzuca jeden model życia, staje się równie nieznośna jak dyktatura [...] a tym wszystkim którzy gotowi są trwać przy europejskich standardach demokracji tu w Polsce chciałbym serdecznie podziękować.


BYŁY PREMIER POWIEDZIAŁ JAK TRZEBA

Dudałke też się wypowiedział. #!$%@? że miałko jak zwykle, #!$%@? że prawie 3/4 dnia za późno jak zwykle, #!$%@? że partyjnie jak zwykle. Powiedział coś i nic nie podpisał przy okazji, wielkie zwycięstwo moralne prawicy.

_____________

ULICZNA ROZRÓBA ZAMIAST PAMIĘCI O BOHATERACH
uwaga, przytaczam podprowadzenie verbatim, ponieważ nawet sam nie byłbym w stanie bardziej wyolbrzymić tego bełkotu: "KRZYKI, AWANTURA I GROŹBY. TO CO DZIAŁO SIĘ WCZORAJ PRZED BUDYNKIEM SEJMU DALEKIE BYŁO OD DEMOKRATYCZNYCH STANDARDÓW. CI KTÓRZY NAZYWAJĄ SIEBIE OBROŃCAMI DEMOKRACJI ZABLOKOWALI DROGI WYJAZDOWE Z PARLAMENTU. DOCHODZIŁO DO LICZNYCH, AGRESYWNYCH ZACHOWAŃ WOBEC DZIENNIKARZY TELEWIZJI POLSKIEJ. MANIFESTANCI UNIEMOŻLIWIALI PRACĘ DZIENNIKARZOM RZEKOMO W IMIĘ OBRONY POLSKICH MEDIÓW! A WSZYSTKO TO DZIAŁO SIĘ W CIENIU ROCZNICY WYDARZEŃ NA WYBRZEŻU I NA ŚLĄSKU."

W sumie, to ja tylko przytoczę najlepsze cytaty, ocenę pozostawiam wam:

DLA WIĘKSZOŚCI MEDIÓW KOMERCYJNYCH ROCZNICE TRAGICZNYCH WYDARZEŃ NIE BYŁY ISTOTNE
LEKCJA KTÓRA Z NICH PŁYNIE NIE ZASŁUGIWAŁA NA TO POŚWIĘCIĆ JEJ CHOCIAŻ MINUTĘ W SERWISACH INFORMACYJNYCH
Z TEJ LEKCJI NIE WYCIĄGNELI ŻADNYCH WNIOSKÓW CI KTÓRZY WCZORAJ WIECZOREM WYSZLI NA ULICĘ, DEMONSTROWALI PRZEDE WSZYSTKIM NADZWYCZAJNĄ AGRESJĘ
Dla mnie to jest zwyczajna hucpa


PIKIETUJĄCY W OBRONIE WOLNYCH MEDIÓW I WOLNOŚCI SŁOWA SKUTECZNIE UTRUDNIALI PRACĘ DZIENNIKARZOM TELEWIZJI POLSKIEJ
#!$%@?, dobra, tu muszę się wtrącić - pikietowali w obronie WOLNYCH mediów, a nie upolitycznionych biurw które wysrywają to na co dostają zlecenie od rządu łamiąc przy tym wszelkie znane standardy, więc moim zdaniem żadnej hipokryzji nie było, oby tak dalej, przyszła kryska na matyska


TYM RAZEM JEDNAK ANI SONDAŻE ANI FREKWENCJA NA ULICACH NIE WSKAZUJĄ ABY TAKIE BYŁY NASTROJE SPOŁECZNE [w sensie żeby ludziom było źle]
moja ocena tego jest taka: to jest jakiś dżołk chyba. samo tendencyjne zdanie: DLA WIĘKSZOŚCI MEDIÓW KOMERCYJNYCH ROCZNICE TRAGICZNYCH WYDARZEŃ NIE BYŁY ISTOTNE jest czymś tak obrzydliwym, że Marcin Szyprzak zgarnia tegorocznego Złotego #!$%@?, za najbardziej nierzetelny i nieobiektywny materiał Wiadomości w tym roku.

_____________

POWTÓRKA NOCNEJ ZMIANY.
znowu verbatim: "GWARANCJA NIETYKALNOŚCI UBEKÓW I ESBEKÓW BYŁA FUNDAMENTEM FUNKCJONOWANIA NIEKTÓRYCH POPRZEDNICH RZĄDÓW. WCZORAJ W DNIU KIEDY POSŁOWIE MIELI OBNIŻYĆ ESBECKIE EMERYTURY DOSZŁO DO ŻENUJĄCYCH SCEN W SEJMIE. TO DRUGI TAKI PRZYPADEK W OSTATNIM TRZYDZIESTOLECIU GDY UDERZENIE W KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPOTKAŁO SIĘ Z PRÓBĄ ZDESTABILIZOWANIA SYTUACJI W KRAJU. WYDARZENIA MINIONEJ NOCY PRZYPOMINAJĄ SCENARIUSZ SŁYNNEJ NOCNEJ ZMIANY, CZYLI OBALENIA RZĄDU JANA OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU"

Zatrzymajmy się na chwilę w tym miejscu.

Przypomnijmy sobie rolę oglądanego programu.

To jest program
informacyjny. Nie publicystyczny i o dziwo nie satyryczny. Oficjalnie, nie jest też propagandowy. I teraz dostajemy taki wstęp. Jakie informacje z niego możemy wyciągnąć:

- GWARANCJA NIETYKALNOŚCI UBEKÓW I ESBEKÓW BYŁA FUNDAMENTEM FUNKCJONOWANIA NIEKTÓRYCH POPRZEDNICH RZĄDÓW [X] - to jest insynuacja na którą nie ma żadnego dowodu, a tym bardziej w poniższym materiale
- WCZORAJ W DNIU KIEDY POSŁOWIE MIELI OBNIŻYĆ ESBECKIE EMERYTURY DOSZŁO DO ŻENUJĄCYCH SCEN W SEJMIE. [X] - to jest opinia, w dodatku przekłamana, ale skupiamy się na słowie "żenujące", które nie jest żadną informacją
- TO DRUGI TAKI PRZYPADEK W OSTATNIM TRZYDZIESTOLECIU GDY UDERZENIE W KOMUNISTYCZNE SŁUŻBY SPOTKAŁO SIĘ Z PRÓBĄ ZDESTABILIZOWANIA SYTUACJI W KRAJU. [X] - to jest teza, już nawet nie hipoteza, którą możnaby dowodzić w materiale, teza która po części jest opinią którą mógłbym przeczytać w jakimś felietonie, bynajmniej nie ma tam informacji
- WYDARZENIA MINIONEJ NOCY PRZYPOMINAJĄ SCENARIUSZ SŁYNNEJ NOCNEJ ZMIANY, CZYLI OBALENIA RZĄDU JANA OLSZEWSKIEGO W 1992 ROKU [X] - to już #!$%@? nie wiem co to jest, bo pytanie przypominają komu, tu mamy narzucone hasło, masz myśleć tak, konkretnie, w jeden sposób, ma ci to przypominać, rozumiesz?

Mimo to, żadnej
informacji_, której można by się s
Joz - WYDANIE SPECJALNE #skrotwiadomosci 

Słowo na niedzielę: hucpa - z hebr. "hus...

źródło: comment_CYFttQw4La6Qb63W7UVPmmDBS9ljJJed.jpg

Pobierz
  • 12
@Joz: Czytelnictwo może i dobrze, ale to ma formę felietonu, więc umówmy się, że specjalnie to rozwijające nie jest, a nadto jest wiele innych rzeczy, które można w ten czas przeczytać. Mimo wszystko życzę wytrwałości w tym co robisz i dobrego wieczoru.
@Joz: przeczytałem cale, złoto. punktowanie tej siermiężnej propagandy to obowiązek każdego posiadającego RiGCz Polaka. duzy plusik za zauważenie tej samej argumentacji z wykopu i później z Wiadomości, też to zobaczyłem. no ale przecież oficjalnie najwięksi pisowscy spamerzy na wykopie nawet nie popierają PiS xD

pomysł z vlogami jest spoko, ale wymagałby duuużej odwagi, ja bym się nie podjął. zaczęliby rzucać gównem jak w Petru czy Kijowskiego, szkoda nerwów. no i syf