Wpis z mikrobloga

@DobryProgramista: Nie opyli się. Jak bym miał to bym Ci pokój bez kaucji podnajął. Ale nie mam. Szukaj pokoju na miesiąc na gumtree i na grupach na FB. Daj mi profil na priv to Cie dodam wstawisz ogłoszenie ze szukasz na miesiąc.
@Kayleigh: Ja ci mogę dac grupki na fb. W razie czego mozesz mi podesłać ogłoszenie to Ci powiem czy ktoś zdziera hajs czy nie za lokazliacje i standard. Jeżeli jesteś w stanie się dogadać, że zapłacisz np 120% czynszu ale bez kaucji to warto :)
@DobryProgramista: @raistpol: @Kayleigh: @Invisible22: szczerze mówiac to troche was poniosło z tymi cenami kawalerki. Chetnie bym taką za 1500 w calosci wynajał, bo wlasnie jestem na etapie wiecznego (xD) szukania czegoś takiego. Owszem, po znajomych slyszalem ze mają takowe od kilku lat i z opłatami płacą 1500-1700zł. Jednak obecna sytuacja to jakiś dramat, rzadko kiedy na liscie ogloszen widac ogloszenie z cena 1500, zazwyczaj 1600 w górę, a
@yacolek: ja mam kawalerkę za 1,5 patola jasne szare sciany parkiet białe meble. nowa kuchnia i łazienka. 40 metrów kwadratowych oddzielna widna kuchnia. Słżw. 400 m do metra. kerfur, biedronka pod domem, mcd również. na mordor spacerem 10-15 minut.

#!$%@?. #!$%@?
@Kayleigh: mowie, ze slyszalem o takich przypadkach pośród znajomych, jednak to 'wynajęte jakis czas temu już'. Od kiedy w takim kąciku siedzisz? 40 metrow to juz calkiem mieszkanko, a nie kawalerka :P

Mowilem o chwili obecnej pośród ogloszeń. A no i ja osobiscie dorzucam oferty agencyjne, bo to czesto firmy krzak i dochodzi jakas prowizja z kosmosu, mowie o bezposrednich.
@Kayleigh: czyli złoty okres posrodku niczego, kiedy na rynku jest #!$%@? i chętnych nie ma, to ceny robią sie okazyjne zeby cokolwiek złowić. - obecnie od wrzesnia ceny skoczyly, co jest logiczne - ciekawe jak po nowym roku będzie, szczerze mowiąc moglby by troche mocniej spac - widuje niektore ogloszenia od kilku miesiecy, niektore z ceną juz nawet 400-500zl nizszą XD
@Kayleigh: przyklad pierwszy z brzegu dlaczego nalezy oferty agencyjne olać, zeby nie wkopac sie w jakies bagno. Jak ktos nie wie to sie skusi na cos takiego https://www.olx.pl/oferta/nowoczesna-kawalerka-na-mokotowie-przy-samym-metrze-CID3-IDjmc2d.html

to mieszkanei jest zbyt ladne i ma zbyt duzo plusow by

Cena ze wszystkimi opłatami to 1100 zł, bez kaucji

było prawdzie - ale głupich nie brakuje, dzwonią, wyswietlenia nabijają. Realna cena za takie warunki to ppwyzej 2 tysiecy lekko. Ty o tym
@raistpol: trzymaj się tego ile możesz. Inny kumpel bedzie musial wyprowadzic sie za miesiąc i tez wlasnie miał kawalerkę na mokotowie od ~2lat za 1500zł. Jak przegląda ogloszenia to się łapie za głowe xD