Wpis z mikrobloga

@Pie_Man: ja zrobię rozdajo, może ktoś będzie chciał. FFXIII zostawiam, reszta chyba pójdzie out.
Też czuję się wydymany, liczyłem na FFIX, albo JC3. jakbym dostał drugi FF7 to by nie było źle, a tak to szkoda gadać, do poprzednich edycji to się nie umywa...
@zolwixx: @Pie_Man: Jeśli kupiłeś paczkę w Enixowym sklepie UE za 6,5€ to możesz zwrócić, o ile jeszcze nie odkryłeś kluczy steam oczywiście. Anulujesz zamówienie przez "cancel" i czekasz aż zmieni się status zamówienia na "Pending cancellation". Jeśli nie zadziała, pisz do supportu, pisali że gwarantują zwroty. PS. Działa to tylko w sklepie europejskim.
@zolwixx: na takie same gry liczyłem xD, nawet nie to że są słabe ale nie mój klimat, FF uznaję do 9, później nawalankę zrobili, hitman mi nie podchodzi, soul reaver świetny ale #!$%@? taki staroć do paczki dawać? a Tomb raider to te dwie części najnowsze mi się podobały, starszych nie lubie
@Herbatnik: za późno ()
@Herbatnik: nie no, kupiłem po to żeby mieć, a w razie W rozdajo, więc płakał nie będę. Wydawało się na większe głupoty większe pieniądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Pie_Man: wszyscy mamy to samo?
Lightning Returns: Final Fantasy XIII
Goetia
Legacy Of Kain: Soul Reaver
Legacy Of Kain: Soul Reaver 2
Hitman Intro Pack
Hitman Go: Definitive Edition
Tomb Raider: Underworld

?