Wpis z mikrobloga

@voxjoy: to nie byl dobry tydzien. jestem rodowitym mieszkancem Berlina i moje serce krwawi
rodzinom zmarlych w wyniku tego zamachu chcialbym zlozyc kondolencje

info dla ludzi z Berlina: uwazajcie, bo sprawca wydaje sie byc nadal na wolnosci
cieszy mnie natomiast, ze mieszkancy nie dali sie zastraszyc. ja rowniez sie nie dam i na pewno wybiore sie dzisiaj na jarmark swiateczny

panstwo islamskie wzielo ten zamach na siebie "to my jestesmy najwiekszymi
@voxjoy: Ich als Moslem der in Deutschland geboren und aufgewachsen ist bin ENTSETZT wenn ich sehe wie der Islam Ausgenutzt und beschmutzt wird um die eigene Ekelige und Radikale Weltanschauung in der Welt zu verbreiten solche Taten distanzieren den Islam/Muslime immer weiter von der Gesellschaft und lässt Rechter Hetze Freiraum und Platz zum wachsen

i jeszcze ciekawy komentarz, ktory zebral najwiecej lajkow (1327)

jako muzulmanin, ktory urodzil sie i wychowal w
@noitakto: nie wychwalam go, stwierdzam fakt, 3 miliony subskrypcji mogą o tym świadczyć. Przy okazji, nie zgadzam się z nim. To nielogiczne, typowe lewackie marudzenie, że nie można generalizować (czyt. dostrzegać powiązań pomiędzy atakami terrorystycznymi a islamem)
@voxjoy: owszem, nie można generalizować (czyt. wszyscy Polacy to śmierdzący pijacy i złodzieje), ja też go nie wychwalam, rzuciło mi się tylko w oczy, że już nie dziennikarze, publicyści, filozofowie czy społecznicy są opiniotwórczy, tylko jacyś jutuberzy (gdybym generalizował, to napisałbym, że jutuberem może być nawet Krysia z żabki, jeśli uderzy w odpowiedni ton). Takie tam gorzkie spostrzeżenie.