Wpis z mikrobloga

#swieta #wigilia
ale mnie #!$%@? niektórych podejście, to życzenia nie pasują, a to że łamanie się opłatkiem obciachowe, a że na pasterkę się nie chce, byle szybko odbębnić i do kompa #!$%@?ć, a to pytania rodziny albo skarpety pod choinką DOCEŃCIE #!$%@? CO MACIE niewdzięczne #!$%@?, jak będziecie siedzieć któryś raz z kolei sami w święta nie mając do kogo otworzyć mordy to jeszcze zatęsknicie za tym wszystkim, oddałbym wszystko żeby jeszcze raz podzielić się z rodzicami opłatkiem czy zaśpiewać kolędy, życie jest #!$%@? przewrotne, za rok możesz to wszystko wspominać ze łzami w oczach, wszystkim tym którzy doceniają ten czas spędzany wspólnie z rodziną przy wigilijnym stole wesołych i spokojnych świąt, malkontentom aby nie przekonali się za szybko jak spędza się samotnie święta
  • 28
@Pie_Man: Niestety święta prawda, raz miałem to nieszczęście spędzać święta sam, co było spowodowane różnymi zawirowaniami w życiu i nikomu nie polecam, chociaż nigdy nie byłem jakimś zwolennikiem świąt to jednak być w ten dzień samemu jest do dupy!