Wpis z mikrobloga

@WelcomeToGunShow: niestety mówiąc ogólnie nic dobrego. Bardzo napompowuja swoje ceny (na pewno niewspółmiernie do oferowanych rozwiązań i ich jakości). Marka znana jest z wielu problemów z wykonaniem czy wytrzymałością.

Jesli juz to najwieksza renoma cieszy sie seria Pro Diver, znaczy do niej jest najmniej zastrzeżeń na przestrzeni czasu. Generalnie nie jest to marka godna zaufania czy wyłożenia większych pieniędzy. Podsumowując- jesli masz super okazje (naprawdę super) na Pro Divera to bierz-
@AntoniPatek
@WelcomeToGunShow zegarki dają radę i jeżeli chcesz mieć np klona rolexa to prodiver jest wart wydania tych pieniędzy. Jeśli jednak masz kwotę większa niż kilkaset złotych to na pewno znajdziesz wiele lepiej wykonanych i bardziej "prestiżowych" marek
@WelcomeToGunShow
@AntoniPatek dobrze napisane. Od siebie dodam, że 8926ob z amazonu był po 430zł na automacie Seiko nh35a. Odchyłkę mam do 5S/doba - zależy od sztuki, bezel ma minimalny luz przy nacisku, słaba luma i na zdjęciach wydaje się większy. Poza tym wygląd i cała reszta jest kosmiczna jak za tą cenę. Chciałem wcześniej mako/raya, przymierzałem je, skx'a, miałem z budżetowych mdv 106 i jestem bardzo zadowolony z tej invicty.